Skúška vytrvalosti psa - Šamorín 23.4.2016 rozhodca: Ján Polóny vedúci skúšky: Mgr.Petra Rothbauerová štatutárny zástupca: Ľuboš Zaremba | ||||||
Skúška | Meno psa | Číslo zápisu | Pohlavie | Meno majiteľa | výsledok | |
1 | SVP I (40km) | Albireo Echelon Wolf | SPKP 3337 / ÖHZB CV 100 | Pes | Linda Nimick | 03:15 |
2 | SVP I (40km) | Tobrok Angstroom Aki | SPKP 3407 | Suka | Mgr.Petra Rothbauerová + Ľubica Lokšová | 03:23 |
3 | SVP I (40km) | Zarina del Castillo de Sax | LOE 2106580 | Suka | Francisco Luis Vera Ugena | 02:59 |
4 | SVP I (40km) | CARP ANWAR | CMKU/CSV/3912/14 | Pes | Milan Dobšík | 03:14 |
5 | SVP I (40km) | CAYA Vlčí tlapka | SPKP 3375 | Suka | Roman Devečka | 03:26 |
6 | SVP I (40km) | Zdychavský vlk Ariana | SPKP 3334 | Suka | Kvetoslava Slaná | 02:54 |
7 | SVP I (40km) | Isaura Crying Wolf | SPKP 3374 | Suka | Timea Šopoňová | 03:29 |
8 | SVP I (40km) | Dragona Tichý stín | CMKU/CSV/3888/14 | Suka | Jana Dudíková | 03:13 |
9 | SVP I (40km) | Eragon Tasha | SPKP 3440 | Pes | Richard Kuti | 03:12 |
10 | SVP I (40km) | Alba Strážca divočiny | SPKP 3372 | Suka | Miroslava Čišková | 03:09 |
11 | SVP I (40km) | Angie Echelon Wolf | SPKP 3343 | Suka | Anna Grandtnerová | 03:08 |
12 | SVP I (40km) | Gorthan Wampirzyca | SPKP 3590 | Suka | Matej Španko | nezúčastnil sa |
13 | SVP I (40km) | Aisha z Gryzovej svorky | SKPK 3458 | Suka | Michel Eckert | 03:32 |
14 | SVP I (40km) | Franko Vikvel Wolf | SPKP 3436 | Pes | Viktor Kračun | 03:15 |
15 | SVP I (40km) | Dona Vikvel wolf | SPKP 3350 | Suka | Peter Bačo | 03:04 |
16 | SVP I (40km) | KAJEDNA Oskár Dór | SPKP 3466 | Suka | Peter Krajčuška | 03:13 |
17 | SVP I (40km) | Caylin z Devínskej | SPKP 3220 | Suka | Alžbeta Baľovčíková | 03:28 |
18 | SVP I (40km) | Bessy Redog Josefov | CMKU/CSV/3577/13 | Suka | Nicole Wieznerová | 03:07 |
19 | SVP I (40km) | JELLA Kollárov dvor | SPKP 3312 | Suka | Vladimír Martiš | 03:03 |
20 | SVP I (40km) | Eron Lupus Ardor | SPKP 3428 | Pes | Štefan Chovan | 03:01 |
21 | SVP I (40km) | Zdychavský vlk Ayashe | SPKP 3336 | Suka | Marek Sabanoš | 03:01 |
22 | SVP III (100km) | Boran Jarton | SPKP 3367 | Pes | Ing.Ján Goldír + MVDr. Katarína Goldírová | 08:26 |
23 | SVP I (40km) | Epona Lupus Ardor | SPKP 3433 | Suka | MVDr. Katarína Goldírová | 2:44 CACT |
24 | SVP I (40km) | Bosorka Strazca Divociny | SPKP 3503 | Suka | Giorgos Hadjigeorgiou | nezúčastnil sa |
25 | SVP I (40km) | Haruko Srdcervac | CMKU\CSV\3547\13 | Pes | Giorgos Hadjigeorgiou | nezúčastnil sa |
26 | SVP I (40km) | Amelia Eden Severu | CMKU\CSV\3173\11 | Suka | Giorgos Hadjigeorgiou | nezúčastnil sa |
27 | SVP I (40km) | Dixi zo Slovenskej rozprávky | SPKP 3451 | Suka | Ján Salitrik | 2:51 res. CACT |
28 | SVP I (40km) | Daya zo Slovenskej rozprávky | SPKP 3450 | Suka | Miriam Pavlíková | 03:10 |
29 | SVP I (40km) | ARMIN Echelon Wolf | SPKP 3338 | Pes | Pavol Palko | 03:09 |