VÝSLEDKY - Klubová výstava ČsV 12.08.2017, Mošovce

Výsledky: 
Výstavy

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA DORASTU

1

AURORA Geri Spyanki

19.jan.2017

Jan Cmorej

UROBACH z Peronóvki

VN4

CIFRA Vlčí démon

2

BYORN z Údolia vlkov

3.jan.2017

Martin Králik

GORRAN GREY Střípek snů

VN3

FOLLY Lupus Ardor

3

CULLEN Miracle Mia

4.jan.2017

Miriam Pavlíková

ERON Lupus Ardor

odst.

ASTA z Opoja pod hájom

4

IAN Lupus Ardor

15.nov.2016

Peter Široký

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VN1

CALYSTO Lupus Ardor

5

ICARUS Lupus Ardor

15.nov.2016

Dávid Vrteľ

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VN2

CALYSTO Lupus Ardor

6

OBERIN Malý Bysterec

16.dec.2016

Paulína Paramonová

GUNNER Malý Bysterec

VN

CONNIE Vlčí tlapka

7

OBI-WAN Malý Bysterec

16.dec.2016

Eva Brezinová

GUNNER Malý Bysterec

VN

CONNIE Vlčí tlapka

8

O´TARIS Malý Bysterec

16.dec.2016

Stefania Motta

GUNNER Malý Bysterec

VN

CONNIE Vlčí tlapka

PSY – TRIEDA MLADÝCH

9

EGON

25. máj 2016

Andrea Benazzoli

QUANAH Parker

V4

BEA

10

ELOVE Corda Elizabeth Luporum

3. nov.2016

Miroslav Kadlec

MAX spod Ďumbiera

V3

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

11

GOGO Vikvel wolf

10. nov.2016

Viktor Veliký

CRESIL II z Peronowki

nez.

EMBER Vikvel wolf

12

CHEROKEE Lupus Ardor

12. nov.2016

Robert Černý

AMORE Mio Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

13

Tobrok CALEB YEL

13. máj 2016

Mgr.Petra Rothbauerová

BAXTER Vlčí tlapka

V1, CAJC, KV mladých, BOS

YELKA z Litavské kotliny

14

Tobrok CASSHERN YEL

13. máj 2016

Drahomíra Ambrusová

BAXTER Vlčí tlapka

V

YELKA z Litavské kotliny

15

Tobrok DROGO TAR

20. okt. 2016

Barbora Panáková

GUNNER Malý Bysterec

V2

TARA Kysucká hviezda

 

 

 

 

 

 

 

PSY – TRIEDA STREDNÁ

16

ASTAR Miracle Mia

6. jan. 2016

Jozef Jakubský

JURI Oskár Dór

V

ASTA z Opoja pod hájom

17

BENTLEY Crazy Soul

13. dec. 2015

Dana Jenisová

YIPON z Peronowki

V

BESSY Vlčí démon

18

BYRON z Kaľanky

21. jan. 2016

Anton Ferneza

BOBO z Chtelnických lesov

V4

AIREEN Absoraki

19

CASYAS Corda Elizabeth Luporum

23. sep. 2015

Radoslav Valo

BARY Stříbrný úplňek

V3

ALYSIA Corda Elizabeth Luporum

20

ENOR zo Slovenskej rozprávky

4. okt. 2015

Jaroslav Žabka

JASSPER Malý Bysterec

V2, R. CAC

BESSY zo Slovenskej rozprávky

21

TARANIS spod Ďumbiera

7. sep. 2015

Marek Vrábel

CASPAR Grey Diamond

V1. CAC

BETA Vlčí démon

22

WILSON Kysucká hviezda

31. okt. 2015

Róbert Exner

AVATAR z Chtelnických lesov

D

TINA Kysucká Hviezda

23

WITCH Kysucká hviezda

31. okt. 2015

Peter Turek

AVATAR z Chtelnických lesov

D

TINA Kysucká Hviezda

94

LARGO Breza – Zemplín

 

Marián Breza

MINO Radov dvor

Dost.

HEŇA Radov dvor

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

24

AIK z Vlčích makov

6. mar. 2015

Richard Lipták

CARO od Starkej

VD

COKKIE Vikvel wolf

25

ATLAS Sonata Carpathica

2. dec. 2015

Jakub Bátovský

BREF Karpatská svorka

V1, CAC, KV pes

GARA z Oravy

26

BOJAR od Našej vlčice

5. mar. 2014

Kristína Mäsiarová

GUNNER Malý Bysterec

V4

AGIRA Vlčí démon

27

BUBU Strážca divočiny

20. feb. 2015

Petra Pavligovská

JABBERWOCK z Peronowki

V

ALBA Saris wolfs

28

BYSTRIK Strážca divočiny

20. feb. 2015

Ľuboš Zaremba

JABBERWOCK z Peronowki

V2

ALBA Saris wolfs

29

EGON Vikvel wolf

12. dec. 2013

Juraj Polonský

CARR Malý Bysterec

V3

AJŠA Vikvel wolf

30

KIRAN Breza - Zemplín

12. mar. 2015

Eva Marťáková

BACARDI Lupus Ardor

VD

IRA Radov dvor

31

URUZ spod Ďumbiera

24. nov. 2015

Igor Podmanický

JASSPER Malý Bysterec

nez.

MIA spod Ďumbiera

32

VARNUS Crying wolf

10. nov. 2010

Branislav Zelman

TRISTAN Arimminum

nez.

UMA Crying wolf

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

33

DEVIL Maverick

1. jan. 2015

Barbara Degli Espoti

WAKAN Arimminum

V

OMBRA Passo del Lupo

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

34

BOBO z Chtelnických lesov

23. okt. 2012

Miriam Kurišová

BAJKAL Tajomný tulák

V2

HERMÍNA Oskár Dór

35

CARCHI Tasha

29. okt. 2012

Lukáš Vasiľ

HITT spod Ďumbiera

V1

GRACE Malý Bysterec

36

GORAN GREY Střípek snů

11. mar. 2012

Štefan Vilk

CAESAR von der Wolfsschleife

V3

DAYEN Sotis

37

JASSPER Malý Bysterec

30. nov. 2009

Ľuboš Medvecký

ELIGO z Peronowki

V

ASKIA Slnečný dvor

38

MAX spod Ďumbiera

3. nov. 2011

Miroslav Kadlec

ENAR spod Ďumbiera

V4

HEJA Fončorda

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

39

ASLAAN Lupus Ardor

26. feb. 2009

Ľuboš Zaremba, Alexandra Kacvinská

CÉZAR LUPUS Bohemia Genao

V1

CONA Veľký jarok

 

SUKY – TRIEDA ŠTENIAT

40

FAYLIN z Devínskej

18. feb. 2017

Zuzana Hroncová, Michal Hronec

CORGOŇ Vlčí démon

VN1

BONIE z Devínskej

SUKY – TRIEDA DORASTU

41

BACCARA Kalimera Bohemica

5. feb. 2017

Slavomír Šnajder

ERON Lupus Ardor

VN

FLASH od Starkej

42

BRYTTA z Údolia vlkov

3. jan. 2017

Martin Ejem

GORRAN GREY Střípek snů

VN

FOLLY Lupus Ardor

43

CANI ISTER MIracle Mia

4. jan. 2017

Ján Kalamenovič

ERON Lupus Ardor

VN2

ASTA z Opoja pod hájom

44

ESSY Strážca divočiny

2. feb. 2017

Dávid Čontoš

IAN GILLAN von der Wolsschliefe

VN

ALBA Saris wolfs

45

IMOLA Lupus Ardor

15. nov. 2016

Dana Berková

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VN

CALYSTO Lupus Ardor

46

INNA Lupus Ardor

15. nov. 2016

Rastislav Vilhan

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VN1

CALYSTO Lupus Ardor

47

IRIS Lupus Ardor

15. nov. 2016

František Kalanin

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

nez.

CALYSTO Lupus Ardor

48

IRSAI Lupus Ardor

15. nov. 2016

Slavomír Šnajder

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VN3

CALYSTO Lupus Ardor

49

KANYA Srdcerváč

9. dec. 2016

Slavomíra Bažlíková Ábelová

 

SECCHI Lupusek

VN

GÁJA Srdcerváč

50

KYRA z Oravy

6. feb. 2017

František Kovalík

BARUM Tasha

VN

AKAIA Roja Gordion

51

ORAVA Malý Bysterec

16. dec. 2016

Barbara Degli Espoti

GUNNER Malý Bysterec

VN4

CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

52

AISCHA z Údolia vlkov

24. mar. 2016

Ing. Peter Mesároš

ALBY Vikvel wolf

V2

CONNIE Lupus Ardor

53

BRITA Vlk z Východnej

19. mar. 2016

Ján Šiška

BORAN Jarton

V4

ARIS Smečka Baron

54

CELESTINA z Iduškinej farmy

10. nov. 2016

Ida Furiková

CÉZAR Vlčí démon

V

ELEKTRA z Blatnických viníc

55

GIGI Vikvel wolf

10. nov. 2016

Jozef Goga

CRESIL II z Peronowki

V

EMBER Vikvel wolf

56

CHARDONNAY Lupus Ardor

12. nov. 2016

Marcela Šlangová

AMORE MIO Srdcerváč

V1, CAJC, KV mladých suka

CAPA NEGRA Lupus Ardor

57

CHASE Arqeva

19. mar. 2016

Radoslav Kupkovič

IR Oskár Dór

VD

BUTERFLY Arqeva

58

CHIARA Lupus Ardor

12. nov. 2016

Jasmin Ormanovič

AMORE MIO Srdcerváč

VD

CAPA NEGRA Lupus Ardor

59

CHLOÉ Lupus Ardor

12. nov. 2016

Klaudia Rosenbergerová

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

60

WINDESPREES Mirage

26. aug. 2016

Barbara Degli Espoti

DEVIL Maverick Canto dei Lupi

V3

KYRA

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

61

AITHLIN Kalimero Bohemica

3. jan. 2016

Lukáš Štatnik

HYPNO Lupiflex

V4

FLASH od Starkej

62

Arwen Miracle Mia

6. jan. 2016

Flóra Zsoldosová

JURI Oskár Dór

V1, CAC, KV suka, BOB

ASTA z Opoja pod hájom

63

AURA z Údolia vlkov

24. mar. 2016

Klaudia Rosenbergerová

ALBY Vikvel wolf

V

CONNIE Lupus Ardor

64

BEIREEN z Kaľanky

21. jan. 2016

Filip Stolárik

BOBO z Chtelnických lesov

nez.

AIREEN Absoraki

65

BLAZE Crazy Soul

13. dec. 2015

Štefan Vilk

YIPON z Peronowki

V2, R. CAC

BESSY Vlčí démon

66

DIXI Roja Gordion

1. jan. 2016

Roman Lacko

LUK Radov dvor

VD

CIRA Veľký jarok

67

EILA zo Slovenskej rozprávky

4. okt. 2015

Ing. Petra Komorová, PhD.

JASSPER Malý Bysterec

V

BESSY zo Slovenskej rozprávky

68

MAYA Malý Bysterec

21. nov. 2015

Marek Medvecký

JASSPER Malý Bysterec

V3

CONNIE Vlčí tlapka

69

NIA Crying wolf 1996

30. jan. 2016

Miloš Gajdoš

LIBERTY z Orel ochrana

V

TAMY Crying wolf 1996

70

WHISKEY Crying wolf

31. okt. 2015

Štefan Malík

AVATAR z Chtelnických lesov

nez.

TINA Kysucká hviezda

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

71

AURA z Vlčej hory

20. sep. 2014

Lenka Pechová, Michal Pecho

JASSPER Malý Bysterec

V

BLU zo Suchovských hájov

72

BAŠKA Strážca divočiny

20. feb. 2015

Štefan Suchanský

JABBERWOCK z Peronowki

V2, R. CAC

ALBA Saris wolfs

73

BEA

25. okt. 2011

Andre Benazzoli

CORK Stín vlka

V

EDHA Passo del Lupo

74

BELLA Vikvel wolf

10. nov. 2012

Viktor Veliký

LUK Radov dvor

nez.

JASA spod Ďumbiera

75

CAYA Vlčí tlapka

20. nov. 2013

Roman Devečka

AKAJ Vlčí tlapka

V

BETA Vlčí démon

76

CAYA z Devínskej

9. júl 2012

Mgr. Lucia Holúbeková

HEKTOR Oskár Dór

V3

ELAR z Oravy

77

FANY Vikvel wolf

25. sep. 2014

Peter Ševčík

GORRAN GREY Střípek snů

V1, CAC

AJŠA Vikvel wolf

78

FOLLY Lupus Ardor

8. jan. 2015

Ján Cmorej

BACK z Devínskej

V

CONNIE Lupus Ardor

79

GINA Tawy

13. nov. 2015

Zuzana Bielčíková

DRAGONTAIL Norský vlk

V

ENNIE Tawy

80

GWEN z Katušického dvora

5. apr. 2015

Lucie Bystroňová

CZAK GREY Střípek snů

V

BOBORKA Arqeva

81

KADVA Oskár Dór

10. jan. 2015

Oskár Dóra

SLIBINAS Sidabrinis Vilkas

V4

HELENA Oskár Dór

 

 

 

 

 

 

82

KORA

28. jan. 2014

Pavol Poruban

GARON spod Ďumbiera

V

HERMIONA Oskár Dór

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

83

BORA SPEV HôR z Kaľanky

21. jan. 2016

Miriam Kurišová

BOBO z Chtelnických lesov

V2, R. CAC

AIREEN Absoraki

84

CAPA NEGRA Lupus Ardor

3. mar. 2012

Marcela Šlangová

BALOO z Blatnických vinic

V1, CAC

CONA Veľký jarok

85

KAJEDNA Oskár Dór

10. jan. 2015

Oskár Dóra

SLIBINAS Sidabrinis Vilkas

V3

HELENA Oskár Dór

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

86

ALBA Saris Wolfs

13. jan. 2010

Ľuboš Zaremba, Alexandra Kacvinská

ALEX z Čakajovského dvora

V2, R. CAC

CORA Biely tesák

87

ASTA z Opoja pod hájom

19. nov. 2013

Miriam Pavlíkoví

IR Oskár Dór

V3

ETNA od Starkej

88

CONNIE Vlčí tlapka

20. nov. 2013

Marek Medvecký

AKAJ Vlčí tlapka

V1, CAC

BETA Vlčí démon

89

DIANA Amarcord

24. jún 2014

Andrea Benazzoli

FORESTA INCANTATA Boromir

V4

BEA

90

FOLLIA Lupi di Gubbio

7. nov. 2013

Stefania Motta

INDUK Passo del Lupo

VD

CHAKRA Lupi di Glubio

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

91

HEJA Fončorda

22. okt. 2015

Ján Polóny

MILO Ruskov dvor

V1

EJMA Fončorda

92

HELENA Oskár Dór

25. dec. 2007

Oskár Dóra

ARGO Přízrak Karpat

V2

HERA z Rofa

95

EDHA Passo del Lupo

11. jul 2006

Andrea Benazzoli

MIKY Passo del Lupo

V3

ELIS Passo del Lupo

 

Najkrajší pár:

1. Marek Medvecký

                JASSPER Malý Bysterec              MAYA Malý Bysterec                    1. miesto

2. Miriam Kurišová

                BOBO z Chtelnických lesov         BORA SPEV hôr z Kaľanky           2. miesto

 

 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. Miracle Mia                  Miriam Pavlíková

2. Oskárd Dór                  Oskár Dóra

3. Vikvel wolf                   Viktor Veliký

4. Tobrok                         Petra Rothbauerová

5. Malý Bysterec             Ľuboš Medvecký                            Najkrajšia chovateľská skupina

 

Najlepší chovný pes

JASSPER Malý Bysterec                Marek Medvecký           Nenastúpil

 

Najlepšia chovná suka

ASTA z Opoja pod hájom             Miriam Pavlíková             Najlepšia chovná suka

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak