XXI. Európska výstava českoslov. vlčiaka - výsledky

Výsledky: 
Výstavy

Posudzovateľ Oskár Dóra , v Pezinku 14.10.2017

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA MLADÝCH

1

BRYT z Údolia vlkov

3. jan. 2017

Ján Bielčík

GORRAN GREY Střípek snů

VD

FOLLY Lupus Ardor

2

BYORN z Údolia vlkov

3. jan. 2017

Martin Králik

GORRAN GREY Střípek snů

VD

FOLLY Lupus Ardor

3

CULLEN Miracle Mia

4. jan. 2017

Miriam Pavlíková

ERON Lupus Ardor

V1, CAJC, EV Mladých pes

ASTA z Opoja pod hájom

4

EROS STORM Body Vlčí démon

18. nov. 2016

Melissa Baldissera

ABBATH Drink Ddin vom Elli – Rudel

VD

CAYA Vlčí démon

5

CHEROKEE Lupus Ardor

12. nov. 2016

Robert Černý

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

6

IAN Lupus Ardor

15. nov. 2016

Peter Široký

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V2

CALYSTO Lupus Ardor

7

ICARUS Lupus Ardor

15. nov. 2016

Dávid Vrteľ

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V3

CALYSTO Lupus Ardor

8

JONNY z Katušického dvora

20. dec. 2016

Alena Rusňáková

AZTÉK Vlčí dech

VD

ARCHIE z Molu Es

9

OBI-WAN Malý Bysterec

16. dec. 2016

Eva Brazinová

GUNNER Malý Bysterec

D

CONNIE Vlčí tlapka

10

Tobrok CALEB YEL

13. máj 2016

Mgr. Petra Rothbauerová

BAXTER Vlčí tlapka

nenastúpil

YELKA z Litavské kotliny

11

Tobrok DROGO TAR

20. okt. 2016

Barbora Panáková

GUNNER Malý Bysterec

V

TARA Kysucká hviezda

PSY – TRIEDA STREDNÁ

12

ASTAR Miracle Mia

6. jan. 2016

Jozef Jakubský

JURI Oskár Dór

VD

ASTA z Opoja pod hájom

13

ATHALAS Kalimero Bohemica

3. jan. 2016

Dávid Tulis

HYPNO Lupiflex

V3

FLASH od Starkej

14

BENTLEY Crazy Soul

13. dec. 2015

Dana Jenisová

YIPON z Peronowki

V1, CAC, EV PES, BOB

BESSY Vlčí démon

15

BYRON z Kaľanky

21. jan. 2016

Anton Ferneza

BOBO z Chtelnických lesov

Neposúdený

AIREEN Absaroki

16

CHEYEN Dakmat

21. jan. 2016

Jiřina Michalik

CZAMBOR z Vlčího dubu

VD

JENNY von der Wolfsschleife

17

Tobrok CASSHERN YEL

13. máj 2016

Drahomíra Ambrusová

BAXTER Vlčí tlapka

V2, R.CAC

YELKA z Litavské kotliny

18

WITCH Kysucká hviezda

31. okt. 2015

Peter Turek

AVATAR z Chtelnických lesov

VD

TINA Kyuscká hviezda

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

19

AMOUX vom Schreiners Brunnele

16. máj 2015

Jens Reinemuth

IGOR Zlata Palz

V4

VILJA – LARA od Úhošte

20

ANGAS z Vlčej hory

20. sept. 2014

Mgr. Lucia Vričanová

JASSPER Malý Bysterec

D

BLU zo Suchovských hájov

21

AXL z Vlčej hory

20. sept. 2014

Martin Diener

JASSPER Malý Bysterec

V1, CAC

BLU zo Suchovských hájov

22

BAK od Našej vlčice

5. mar. 2014

Matej Pilka

GUNNER Malý Bysterec

neposúdený

AGIRA Vlčí démon

23

BOJAR od Našej vlčice

5. mar. 2014

Kristína Mäsiarová

GUNNER Malý Bysterec

VD

AGIRA Vlčí démon

24

DRAUSUS z Molu Es

23. okt. 2014

Ing. Pavlína Hajduková

Q-AKU Lupi del Montale

V2, R. CAC

YUKON z Molu Es

25

EGON Vikvel wolf

12. dec. 2013

Juraj Polonský

CARR Malý Bysterec

VD

AJŠA Vikvel wolf

26

ENOR zo Slovenskej rozprávky

4. okt. 2015

Jaroslav Žabka

JASSPER Malý Bysterec

VD

BESSY zo Slovenskej rozprávky

27

FENNIR od Starkej

26. okt. 2012

Dominik Skurák

JASSPER Malý Bysterec

V

HARMONIA Crying wolf

28

FLIRT od Starkej

26. okt. 2012

Babsi Oesterle

JASSPER Malý Bysterec

nenastúpil

HARMONIA Crying wolf

29

NIKOLAJ Zlata Palz

3. jan. 2014

Anke Buchmann

CASPAR Grey Diamond

V3

JOLKA Zlata Palz

30

TARANIS spod Ďumbiera

7. sept. 2015

Marek Vrábel

CASPAR Grey Diamond

VD

BETA Vlčí démon

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

31

CIRDAN ADONEY Potomok vlkov

19. dec. 2010

Alexandra Majerová

ARES Karpatská svorka

VD2

FREI Malý Bysterec

32

DEVIL Maverick

1. jan. 2011

Barbara Dagli Espoti

WAKAN Arimminum

VD1

OMBRA Passo del Lupo

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

33

BALADIN Arqeva

1. júl 2010

Drahomíra Benová

EURY z Peronówki

V2, R. CAC

VALKÝRA z Molu Es

34

HAKI Srdcerváč

14. mar. 2013

Gianfranco Quercia

BELFEDOR Arqueva

V1, CAC

ANNE LEE Srdcerváč

35

JASSPER Malý Bysterec

30. nov. 2009

Ľuboš Medvecký

ELIGO z Peronówki

nenastúpil

ASKIA Slnečný dvor

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

36

ASLAAN Lupus Ardor

26. feb. 2009

Ľuboš Zaremba, Alexandra Kacvinská

CÉZAR LUPUS Bohemia Genao

V1

CONA Veľký jarok

 

SUKY – TRIEDA MLADŠÍ DORAST

37

Arimminum LAGU

22. máj 2017

Igor Podmanický

EZECHIELE Olim Palus

VN2

Arimminum VALKYRJA

38

BEJA-MONTALE vom Schreiners Brunnele

18. jún 2017

Jens Reinemuth

INDWAL Vieno Kraujo

VN1

NEDYALKA Zlata Palz

39

DESTINY Silesian Hunter

29. jún 2017

Daniel Karpiš, Ing. Pavlína Hajduková

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

VN3

AGI Silesian Hunter

SUKY – TRIEDA DORASTU

40

FAYLIN z Devínskej

18. feb. 2017

Zuzana Hroncová a Michal Hronec

CORGOŇ Vlčí démon

diskvalifikovaná

BONIE z Devínskej

41

ISIS Dakmat

31. jan. 2017

Milan Budaj a Tanja Wachter

ECHO z Údolí Ticha

VN1

JENNY von der Wolfsscheife

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

42

ALLEGRA Wolf of the Highlands

28. dec. 2016

Jiří Hranáč

CORGOŇ Vlčí démon

V4

DEXEEN Vlčí tlapka

43

BACCARA Kalimero Bohemica

5. feb. 2017

Slavomír Šnajder

ERON Lupus Ardor

Diskvalifikovaná

FLASH od Starkej

44

BIRSA Gribedyr

22. nov. 2016

František Herbrich

HYPNO Lupiflex

V

JÓRUNN II od Úhošte

45

BRYTTA z Údolia vlkov

3. jan. 2017

Martin Ejem

GORRAN GREY Střípek snů

D

FOLLY Lupus Ardor

46

CANI ISTER Miracle Mia

4. jan. 2017

Ján Kalamenovič

ERON Lupus Ardor

V1, CAJC, EV mladých, BOS

ASTA z Opoja pod hájom

47

DAENERYS Salto del Lupo

12. dec. 2016

Babsi Oesterle

EGON Vikvel wolf

V

JAHI II z Peronówki

48

GANESHA GREYS Šedý poklad

16. jún 2016

Adriana Spustová

BIAGGI Lucky of Lukava

VD

DAILY WOLF Rhoderick Sodar

49

GYRA Vikvel wolf

10. nov. 2016

Karin Stachová

CRESIL II z Peronówki

V

EMBER Vikvel wolf

50

HELLEN HERRIET z Molu Es

11. nov. 2016

Ilona Vebrová

AVATAR z Chtelnických lesov

D

ATINKA SUN z Molu Es

51

CHARDONNAY Lupus Ardor

12. nov. 2016

Marcela Šlangová

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

52

CHIARA Lupus Ardor

12. nov. 2016

Jasmin Ormanovič

AMORE MIO Srdcerváč

V3

CAPA NEGRA Lupus Ardor

53

CHLOÉ Lupus Ardor

12. nov. 2016

Klaudia Rosebergerová

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

54

INNA Lupus Ardor

15. nov. 2016

Rastislav Vilhan

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

nenastúpila

CALYSTO Lupus Ardor

55

IRSAI Lupus Ardor

15. nov. 2016

Slavomír Šnajder

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

diskvalifikovaná

CALYSTO Lupus Ardor

56

ORAVA Malý Bysterec

16. dec. 2016

Barbar Dagli Espoti

GUNNER Malý Bysterec

V2

CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

57

ARWEN Miracle Mia

6. jan. 2016

Flora Zsoldosová

JURI Oskár Dór

V4

ASTA z Opoja pod hájom

58

AURA z Údolia vlkov

24. mar. 2016

Klaudia Rosenbergerová

ALBY Vikvel wolf

V1, CAC, EV suka

CONNIE Lupus Ardor

59

BESILIA Silesian Hunter

27. nov. 2015

Ing. Pavlína Hajduková

BELFEDOR Arqueva

VD

ALBACORA Silesian Hunter

60

BLOOU Serigala

10. feb. 2016

Vladimíora Žáková

YUKON z Litavské kotliny

VD

CRYSTALI z Březovské samoty

61

CALYPSO

1. feb. 2016

Andrea Santoni

BAJKAL od Našej vlčice

V2, R. CAC

ZELA z Peronówki

62

CHARIS Dakmat

21. jan. 2016

Jaroslava Blažková

CZAMBOR z Vlčího dubu

VD

JENNY von der Wolfsschleife

63

CHASE Arqeva

19. mar. 2016

Radoslav Kupkovič

IR Oskár Dór

V3

BUTTERFLY Arqeva

64

MAYA Malý Bysterec

21. nov. 2015

Marek Medvecký

JASSPER Malý Bysterec

VD

CONNIE Vlčí tlapka

65

Tobrok BARAKKA BOR

21. dec. 2015

Mgr. Petra Rothbauerová a Ester Sandtnerová

AIMU z Dubničanky

V

BARBORA Tawy

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

66

AGI Silesian Hunter

12. mar. 2013

Daniel Karpiš, Ing. Pavlína Hajduková

FERRAL z Deštné Hory

V

AGÍA ILLIÁS Norský vlk

67

ANIČKA Strážca divočiny

15. jan. 2014

Ľuboš Zaremba

ASLAAN Lupus Ardor

VD

ALBA Saris wolfs

68

EYWA Vlčí tlapka

4. júl 2015

Naďa Uherová

UROBACH z Peronówki

V4

GIRA Dakmat

69

GINA Tawy

13. nov. 2015

Ing. Zuzana Bielčíková

DRAGONTAIL Norský vlk

V3

ENNIE Tawy

70

HIRA Arqeva

15. mar. 2016

Ing. Mária Kajanovičová

IR Oskár Dór

VD

VALKÝRA z Molu Es

71

NEDYALKA Zlatá Palz

3. jan. 2014

Jens Reinemuth

CASPAR Grey Diamond

V2, R. CAC

JOLKA Zlata Palz

72

THEA TARA spod Ďumbiera

7. spet. 2015

Marek Gajda

CASPAR Grey Diamond

V1, CAC

BETA Vlčí démon

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

73

CAPA NEGRA Lupus Ardor

3. mar. 2012

Marcela Šlangová

BALOO z Blatnických viníc

V1, CAC

CONA Veľký jarok

74

DAYA zo Slovenskej rozprávky

3. nov. 2014

Miriam Pavlíková

ARTEX Saris Wolfs

neposúdená

BESSY zo Slovenskej rozprávky

75

DRAGONA Tichý stín

30. máj 2014

Jana Dudíková

ARIS Jarton

V2, R. CAC

AJGA z Datova ráje

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

76

ALBA Saris Wolfs

13. jan. 2010

Ľuboš Zaremba a Alexandra Kacvinská

ALEX z Čakajovského dvora

V

CORA Biely tesák

77

ASTA z Opoja pod hájom

19. nov. 2013

Miriam Pavlíková

IR Oskár Dór

V1, CAC

ETNA od Starkej

78

CONNIE Vlčí tlapka

20. nov. 2013

Marek Medvecký

AKAJ Vlčí tlapka

V4

BETA Vlčí démon

79

DIANA Amarcord

24. jún 2014

Andrea Benazzoli

FORESTA Incantata Boromir

V2, R. CAC

BEA

80

ZELA z Peronówki

12. dec. 2011

Andrea Santoni

ELIGO z Peronówki

V3

QAREEN z Peronówki

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

81

FREI Malý Bysterec

10. mar. 2006

Alexandra Záhradníková

ÁRON Malý Bysterec

V3

ASKIA Slnečný dvor

82

VILJA – LARA od Úhošte

27. okt. 2008

Jens Reinemuth

BLUE de la Louve Blanche

V2

MOKI od Úhošte

83

HEJA Fončorda

22. okt. 2004

Ján Polóny

MILO Ruskov dvor

V1

EJMA Fončorda

Najkrajší pár:

  1. Babsi Oesterle/ D

                  FLIRT od Starkej                                                   DAENERYS Salto del Lupo                  nenastúpili

  1. Jens Reinemuth/ D

                  AMOUX vom Schreiners Brunnele                          Nedyalka Zlata Palz                              1. miesto

  1. Ing. Pavlína Hajduková/ CZ

                  DRAUSUS z Molu Es                                            BESILIA Silesian Hunter

  1. Miriam Pavlíková/ SK

                  CULLEN Miracle Mia                                             ASTA z Opoja pod hájom

  1. Marek Medvecký/ SK

                  JASSPER Malý Bysterec                                      MAYA Malý Bysterec                            nenastúpili

 

Najkrajšia chovateľská skupina

  1. Miracle Mia Miriam Pavlíková/ SK
  2. Malý Bysterec Ľuboš Medvecký/ SK                                                                                          1. miesto
© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak