VÝSLEDKY SVP - 21.4.2018 Šamorín, Trasa-smer Gabčíkovo, Trasa- smer Bratislava

Výsledky: 
SVP

 

 

Rozhodca : Ján Polóny

Vedúci skúšky: Jozef Kristl

Štatutárny zástupca : J. Dudíková

SMER  GABČÍKOVO

 

 

 

 

por.č.

skuška

meno psa

meno majiteľa

čas

 

II

   

1

SVP II

BYRON Z KALANKY

Anton Ferneza

 6:23 veľmi dobrý

 

I

   

2

SVP I

BAX VLČI DEMON

Lukaš Bača

nedostavil sa

3

SVP I

INNA LUPUS ARDOR

Rastislav Vilhan

3:18 výborný

4

SVP I

CRYING WOLF 1996 MISCHA

Mário Kubiš

2:50 výborný CACT

5

SVP I

BYORN Z UDOLIA VLKA

Martin Králik

3:04 výborný res.CACT 

6

SVP I

GYRA VIKVEL WOLF

Martina Stachová

3:34 veľmi dobrý

7

SVP I

AITHLIN KALIMERO BOHEMICA

Lukáš Štatnik

3:20 veľmi dobrý

8

SVP I

BLAZE CRAZY SOUL

Štefan Vilk

3:33 veľmi dobrý

9

SVP I

WITCH KYSUCKA HVIEZDA

Peter Turek

3:50 dobrý

10

SVP I

VEGAS KYSUCKÁ HVIEZDA

Štefan Malik

nedokončil

11

SVP I

CEYRA CORDA ELIZABETH LUPORUM

Eliška Čičmancová

3:46 dobrý

12

SVP I

GRIZA ELIZABETH LUPUS D´ARTEP ROUG

Eliška Čičmancová

 3:45 dobrý

13

SVP I

CHAMPION KAI ARQEVA

Martin Sienty

 3:19 výborný

 

 

  

SMER  BRATISLAVA

 

 

 

 

por.č.

skuška

meno psa

meno majiteľa

čas

 

III

100 km

  

1

SVP III

AIRIN Z JEVANSKÉHO LESA

Michal Clemantis

 9:09              veľmi dobrý    

 

I

40 km

  

2

SVP I

MAYA MALÝ BYSTEREC

Marek Medvecký

3:35               veľmi dobrý  

3

SVP I

METALLICA SPOD ĎUMBIERA

Marek Medvecký

3:34               veľmi dobrý

4

SVP I

BOJAR OD NAŠEJ VLČICE

Kristína Masiarová

3:37               veľmi dobrý

5

SVP I

TOBROK CALEB YEL

Petra Rothbauerová

nedokončil

6

SVP I

TOBROK DROGO TAR

Barbora Panáková

3:31                veľmi dobrý  

7

SVP I

TOBROK CASSHERA YEL

Soňa Balušíková

nedostavil sa

8

SVP I

TOBROK CASSHERN YEL

Drahomíra Ambrusová

3:37                veľmi dobrý          

9

SVP I

TOBROK CLORIS LORIS YEL

Miroslav Kováčik

3:33                veľmi dobrý   

10

SVP I

CETUM ŠUNGMAN.  KHOYÁKE

Andrea Hasonová

3:33                veľmi dobrý 

11

SVP I

AMIDALA Z ÚDOLIA VLKOV

Matúš Lavo

 nedokončil

12

SVP I

ARON WOLF WALLEY

Stanislav Bilačič

3:45                dobrý

13

SVP I

ANGEL KIRA S DIVOKOU KRVÍ

Petra Pavligovská

nedokončil

14

SVP I

AGAR WOLF WALLEY

Kamil Greguš

3:19                 výborný

15

SVP I

CRYING WOLF 1996 OLIVI

Zuzana Tóthová

3:01                 výborný CACT  

16

SVP I

KORO OSKÁR DÓR

Imrich Fuljer

nedostavil sa

17

SVP I

CHARDONNAY LUPUS ARDOR

Marcela Šlangová

3:18                výborný

18

SVP I

CHEROKEE LUPUS ARDOR

Robert Černý

 3:17               výborný

19

SVP I

CHLOÉ LUPUS ARDOR

Klaudia Rosenbergerová

 3:09               výborný res. CACT 

20

SVP I

BATHORY LUPUS ARDOR

Slavomíra Trud. Kubusová

 3: 24              veľmi dobrý

21

SVP I

CARUS LUPUS MIRACLE MIA

Janka Brussová

 3:37               veľmi dobrý

22

SVP I

ABIGAIL ZDYCHAVSKÝ VLK

Kristína Poliaková

 3:22               veľmi dobrý

23

SVP I

BENTLEY STRÁŽCA DIVOČINY

Milan Pomajbo

 3:57               dobrý

24

SVP I

AVIOR SONATA CARPATHICA

Milan Pomajbo

 3:56               dobrý

25

SVP I

BAXTER VLČÍ TLAPKA

Jaroslava Korínková

 3:33               veľmi dobrý

26

SVP I

ISIS DAKMAT

Milan Budaj

 3:18               výborný      

27

SVP I

ARES VLČÍ VÍTR

Nadežda Pavlosková

 3:35               veľmi dobrý

28

SVP I

CULLEN MIRACLE MIA

Miriam Pavliková

 3:16               výborný

29

SVP I

CANIS ISTER MIRACLE MIA

Ján Kalamenovič

nedostavil sa

 

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak