VÝSLEDKY - Európska výstava KCHČSV SR 2018

Výsledky: 
Výstavy

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA DORASTU

1

AZRAEL Krhův Dvůr

20.11.2017

Vězník Jiří

EZRA Si Nasce Lupi del Montale

Nez.

CORA Anwar

2

BLUEAKEOM Big Boss

22.12.2017

Corradi Edoardo

KRAKEN Kuklik CH

N

AKEBIA Salto del Lupo

3

DALI z Iduškinej farmy

14.11.2017

Furiková Ida + Rácz Martin

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

VN1

ELEKTRA z Blatnických viníc

4

GRAND Corda Elizabeth Luporum

15.11.2017

Tokarčík Radoslav

DOXO od Starkej

VN4

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

5

LARY Srdcerváč

5.12.2017

Drábková Jana

CAREWICZ Spiderwolf

VN3

GÁJA Srdcerváč

6

MIŇO z Oravy

19.12.2017

Síkorová Martina

JURI Oskár Dór

N

FARA z Oravy

69

WARREN spod Ďumbiera

24.1.2018

Švaňa Jozef

JURI Oskár Dór

VN2

THEA TARA spod Ďumbiera

PSY – TRIEDA MLADÝCH

7

ARGO Kysucká Hviezda

6.11.2017

Turek Peter

CARO od Starkej

V2

TINA Kysucká hviezda

8

ATOS Gemer Wolf

11.11.2017

Adamčíková Denisa

DASTER Lupus Ardor

VD

DONA Vikvel Wolf

9

DARWIN Bubbledog

22.10.2017

Škrda Dávid

BAXTER Vlčí tlapka

Nez.

ANABELLA Lostris

10

DRAKARYS Silesian Hunter

29.6.2017

Marčanová Martina

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

V4

AGI Silesian Hunter

11

Glock Pack EPPAN BURK

15.4.2017

Merisio Federica

QUANTRILLL

V1, CAJC, EV mladých, BOS

Foresta Incantata GALATHILION

12

GREY z Devínskej

12.11.2017

Fülöp Tomáš

AXXIS z Bačovej svorky

VD

CAYA z Devínskej

13

IVAN IL TERRIBILE Ezechielelupo

25.10.2017

Paolini Claudia

EZECHIELE Olim Palus

V

JUNGLE JULIA Olim Palus

14

LACKY z Katušického dvora

28.9.2017

Surkova Olha

CURT z Vlčího dubu

V3

FELL z Katušického dvora

PSY – TRIEDA STREDNÁ

15

CULLEN Miracle Mia

4.1.2017

Pavlíková Miriam

ERON Lupus Ardor

V2, R. CAC

ASTA z Opoja pod hájom

16

EROS StORM BODY Vlčí démon

18.11.2016

Baldissera Melissa

ABATH Drink Dzin vom Elli - Rudel

VD

CAYA Vlčí tlapka

17

FIBONACCI FROST Corda Elizabeth Luporum

31.12.2016

Čičmancová Eliška, Šopoňová Timea

BARON zo Suchovských hájov

V

Crying Wolf 1996 ISAURA

18

ICARUS Lupus Ardor

15.11.2016

Vrteľ Dávid

IAN GILLAN Von der Wolsschleife

V4

CALYSTO Lupus Ardor

19

OBI-WAN Malý Bysterec

16.12.2016

Brezinová Eva

GUNNER Malý Bysterec

VD

CONNIE Vlčí tlapka

20

O’TARIS Malý Bysterec

16.12.2016

Motta Stefania

GUNNER Malý Bysterec

V1, CAC

CONNIE Vlčí tlapka

21

Tobrok DROGO TAR

20.10.2016

Panáková Barbora

GUNNER Malý Bysterec

V3

TARA Kysucká hviezda

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

22

ACHELA

21.1.2016

Paolini Claudia

EZECHIELE Olim Palus

V

Arimminum MIRA

23

ALPHA

25.12.2012

Georgatos Eleftherios

CONTRAST Wolf Rhoderick Sodar

V

CANIS Kuklík

24

AMOUX vom Schreiners Brünnele

16.5.2015

Reinemuth Jens

IGOR Zlatá Palz

V

VILJA – LARA od Úhošte

25

BENTLEY Crazy Soul

13.12.2015

Jenisová Dana, Bláhová Kristína

YIPON z Peronowki

V1, CAC

BESSY Vlčí démon

26

BRASI z Iduškinej farmy

30.9.2014

Ida Furiková, Rácz Martin

HEKTOR Oskár Dór

VD

ELEKTRA z Blatnických viníc

27

BRYT z Údolia vlkov

3.1.2017

Bielčík Ján

GORRAN GREY Střípek snů

VD

FOLLY Lupus Ardor

28

CEASAR Miracle Mia

4.1.2017

Chmura Piotr

ERON Lupus Ardor

V

ASTA z Opoja pod hájom

29

Crying Wolf 1996 MISCHA

16.1.2016

Kubiš Mário

BRIT z Dubničanky

V4

Crying Wolf 1996 LOLA

30

EGON

25.5.2016

Benazzoli Andrea

QUANAH Parker

V

BEA

31

EGON Vikvel Wolf

12.12.2013

Polónsky Juraj

CARR Malý Bysterec

VD

AJŠA Vikvel Wolf

32

ELESSAR DIAMOND Tichý stín

11.11.2014

Hajler Hynek, Beničková Ivana

AKAJ Vlči tlapka

VD

BAGHIRA GREY Střípek snů

33

IZZAK z Blatnických viníc

21.2.2015

Kalamenovič Ján

ARGO Přízrak Karpat

VD

GLORIE z Blatnických viníc

34

KORACH

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod Ďumbiera

VD

HERMIONA Oskár Dór

35

KORO

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod Ďumbiera

V

HERMIONA Oskár Dór

36

RADOGOST II z Peronówki

24.2.2016

Gabriele Rassbach

INDWAL Vieno Kraujo

Nez.

GRESIL II z Peronówki

37

TARANIS spod Ďumbiera

7.9.2015

Vrábel Marek

CASPAR Grey Diamond

V

BETA Vlčí démon

38

Tobrok CALEB YEL

13.5.2016

Rothbauerová Petra

BAXTER Vlčí Tlapka

V2, R. CAC

YELKA z Litavské kotliny

39

Tobrok CASSHERN YEL

13.5.2016

Ambrusová Drahomíra

BAXTER Vlčí Tlapka

V3

YELKA z Litavské kotliny

40

Tobrok CONALL YEL

13.5.2016

Křížová Karolína

BAXTER Vlčí Tlapka

V

YELKA z Litavské kotliny

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

41

Arimminum GIDEON NEAL

8.11.2016

Bettoschi Francesca

CURT z Vlčího dubu

V1, CAC

Arimminim QUEEN SANUYE

42

BAXTER Vlčí tlapka

18.10.2013

Kořínková Jaroslava

HITT spod Ďumbiera

V3

AILEEN Vlčí tlapka

43

BYRON z Kaľanky

21.1.2016

Ferneza Anton

BOBO z Chtelnických lesov

VD4

AIREEN Absoraki

44

CARUS LUPUS Miracle Mia

4.1.2017

Brussová Janka

ERON Lupus Ardor

Nez.

ASTA z Opoja pod hájom

45

CHEROKEE Lupus Ardor

12.11.2016

Černý Róbert

AMORE MIO Srdcerváč

V2, R. CAC

CAPA NEGRA Lupus Ardor

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

46

A‘NATAN

8.1.2014

Commone Gennaro

A’DEMON

VD

ZANNA Bianca

47

BORNEO Bubbledog

15.11.2015

Orszuliková Irena

FERRAL z Deštné hory

VD

ANABELLA Lostris

48

CASPAR vom Dreiburgenblick

12.2.2011

Barisic Maria

ESO spod Ďumbiera

VD

BRIXA vom Dreiburgenblick

49

CHEYEN Dakmat

21.1.2016

Michalík Jiřina

CZAMBOR z Vlčího dubu

V1, CAC, EV pes

JENNY von der Wolfsschleife

50

DRAUSUS z Molu Es

23.10.2014

Hajduková Pavlína, Šimek Dávid

Q-AKU Lupi del Montale

V2, R. CAC

YUKON z Molu Es

51

KRIS Wilcza Kraina

29.11.2014

Stefanowicz Paulina

BACHUS Dar wilka

VD

AKINO Nemo me Impune Lacessit

52

ORSON Grey Střípek snů

19.6.2015

Tuhela Michal, Nagyová Jana

YIPON z Peronówki

V3

CORDY GREY Střípek snů

PSY – ČESTNÁ

53

AIMU z Dubničanky

21.10.2010

Furicová Jana

CARR Malý Bysterec

V1

HERMIONA Oskár Dór

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

54

INK Oskár Dór

24.2.2010

Graf Lena

CARR Malý Bysterec

V2

AGIRA Vlčí démon

55

JASSPER Malý Bysterec

30.11.2009

Medvecký Marek

ELIGO z Peronówki

V1

ASKIA Slnečný dvor

 

SUKY – TRIEDA DORASTU

56

Arimminum OLGA

23.1.2018

Matrasová Šárka, Savi Paolo

AMAROK Arimminum

Nez.

Arimminum UNICA

57

ARIONNE Blondie Canis

30.12.2017

Šarman Tomáš, Babicová K.

IZZAK z Blatnických viníc

N

BLONDIE Lalinok

58

ATHENA Blondie Canis

30.12.2017

Róbert Černý

IZZAK z Blatnických viníc

VN3

BLONDIE Lalinok

59

BELLA Pheobeswolfs

8.2.2018

Halajová Lenka

Zdychavsky vlk ASHKII

N

CIRA Roja Gordion

60

BIANCA Antarktika Akeom

22.12.2017

Diotavelli Martina

KRAKEN KUklik

VN1

AKEBIA Salto del Lupo

61

BLUEBERRY z Gryzovej svorky

23.11.2017

Zsoldosová Flóra

BAK od Našej vlčice

N

ALISA zo Slovenskej rozprávky

62

DAIRA z Iduškinej farmy

14.11.2017

Privalinec Miloš

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

N

ELEKTRA z Blatnických viníc

63

DORA z Iduškinej farmy

14.11.2017

Kupkovič Radoslav

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

N

ELEKTRA z Blatnických viníc

64

GABRYSIA Corda Elizabeth Luporum

15.11.2017

Hanečák Štefan

DOXO od Starkej

N

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

65

GHEA Salto del Lupo

12.1.2018

Tweedie Robert

BAJKAL od Našej vlčice

N

ZELA z Peronowki

66

HIERA Corda Elizabeth Luporum

19.11.2017

Halaj Martin

DOXO od Starkej

VN2

CLOUWIE Vlčí naděje

67

ICE QUEEN z Molu ES

18.11.2017

Pižlová Ilona, Pižl Radek

BRAN Anwar

VN4

FU FINKA z Molu Es

68

KALYPSO DIAMOND Tichý stín

17.11.2017

Hajler Hynek

ERAGON FARGO Vlčí tlapka

N

BRIXA DIAMOND Tichý stín

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

70

A’LAGERTHA Natheda

20.6.2017

Křížová Karolína

ATILLA SIRIUS s Divokou krví

VD

NORA GREY Střípek snů

71

ARINA Gemer wolf

11.11.2017

Široký Peter, Belinová Františka

DASTER Lupus Ardor

VD

DONA Vikvel wolf

72

AVAYA VALENTINA von Isegrims Erben

14.2.2017

Werner Christin

ESO spod Ďumbiera

V1, CAJC, EV mladých suka

DOBRICA vom Dreiburgenblick

73

BEJA – MONTALE vom Schreiners Brünnele

18.6.2017

Reinemuth Jens

NEDYALKA Zlatá Palz

Nez.

INDWAL Vieno Kraujo

74

BELTAINE Unega Wahya

16.10.2017

Bielčík Ján

CÉZAR Vlčí démon

VD

COURAGE Amant Gris

75

DESTINY Bubbledog

29.6.2017

Pauchová Jana

BAXTER Vlčí tlapka

neposúdená

ANABELLA Lostris

76

GINGER Passo del Lupo

12.11.2017

Šuster Přemysl

NANOOK Passo del Lupo

V2

QUANA Passo del Lupo

77

GREYSI ALASSEA z Devínskej

12.11.2017

Šuleková Lucia

AXXIS z Bačovej svorky

VD

CAYA z Devínskej

78

INNUENDO Ezechielelupo

25.10.2017

Rossi Elisabetta

EZECHIELE Olim Palus

VD

JUNGLE JIULIA Olim Palus

79

PRINCESS Malý Bysterec

15.9.2017

Matrusciano Adele

MAX spod Ďumbiera

VD

ULMA Kysucká hviezda

80

Tobrok EWOKA TAR

28.9.2017

Furicová Jana

AMUR Kalinovská svorka - Gero

VD

TARA Kysucká hviezda

81

Zamaratan AMARA

10.10.2017

Bilovský Lukáš

BIES Welkoscyrz

V3

BARBORA Tawy

82

Zamaratan AMITIEL

10.10.2017

Rusová Jana

BIES Welkoscyrz

VD

BARBORA Tawy

83

Zamaratan ANCHARIA

10.10.2017

Furicová Jana

BIES Welkoscyrz

V4

BARBORA Tawy

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

84

BARANYA PANERA Kalimero Bohemica

5.2.2017

Barisic Maria

ERON Lupus Ardor

VD

FLASH od Starkej

85

BIRSA Gribedyr

22.11.2016

Herbrich František

HYPNO Lupiflex

V3

JÓRUNN II od Úhošte

86

BRYTTA z Údolia vlkov

3.1.2017

Ejem Martin

GORRAN Grey Střípek snů

VD

FOLLY Lupus Ardor

87

CANI ISTER Miracle Mia

4.1.2017

Kalamenovič Ján

ERON Lupus Ardor

V

ASTA z Opoja pod hájom

88

CARMEN z Iduškinej farmy

10.11.2016

Šátek Martin

CÉZAR Vlčí démon

VD

ELEKTRA z Blatnických viníc

89

CELESTINA z Iduškinej farmy

10.11.2016

Furiková Ida

CÉZAR Vlčí démon

VD

ELEKTRA z Blatnických viníc

90

CHLOE Lupus Ardor

12.11.2016

Rosenbergerová Klaudia

AMORE Mio Srdcerváč

V4

CAPPA NEGRA Lupus Ardor

91

ESSY Strážca divočiny

2.2.2017

Čontoš Dávid

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VD

ALBA Saris Wolfs

92

ETNA Strážca divočiny

2.2.2017

Jurčo Juraj

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

ALBA Saris Wolfs

93

FLAWER z Devínskej

18.2.2017

Drábiková Veronika

CORGOŇ Vlčí démon

V

BONIE z Devínskej

94

FLEUR MALOU Grey Diamond

21.11.2016

Wächter Tanja

SECCHI Lupusek

V2, R. CAC

YLVA z Peronówki

95

GARA Vikvel Wolf

10.11.2016

Leško Ján, Lešková Mária

CRESIL II z Peronówki

neposúdená

EMBER Vikvel Wolf

96

HISTORY Šedý poklad

5.11.2016

Tuhela Michal, Nagyová Jana

BIAGGI LUCKY of Lukava

VD

CINDY Grey Šedý poklad

97

INNA Lupus Ardor

15.11.2016

Vilhan Rastislav

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

98

IRIS Lupus Ardor

15.11.2016

Kalanin František

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V1, CAC, EV suka, BOB

CALYSTO Lupus Ardor

99

ISIS Dakmat

31.1.2017

Budaj Milan, Wächter Tanja

ECHO z Údolí ticha

V

JENNY von der Wolfsschleife

100

NITRA Malý Bysterec

10.10.2016

Georgatos Eleftherios

AIMU z Dubničanky

V

ULMA Kysucká hviezda

101

WINDESPREES Mirage

26.8.2016

DAgli Espoti Barbara

CH DEVIL Maverick

V

KYRA

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

102

AKIRA Vlk z Ostaše

29.6.2016

Steiner Rastisalv

CÉZAR Vlčí démon

V

EISHA Kuklík

103

ALICE

29.6.2016

Paolini Claudia

EZECHIELE Olim Palus

V4

Arimminum MIRA

104

AREI Howling shadow

17.1.2016

Watts Marcela

CZERTIK Arqeva

Nez.

IOWA Grey Střípek snů

105

ARWEN Miracle Mia

6.1.2016

Zsoldosová Flóra

JURI Oskár Dór

V3

ASTA z Opoja pod hájom

106

AURA z Údolia vlkov

24.3.2016

Rosenbergerová Klaudia

ALBY Vikvel Wolf

V

CONNIE Lupus Ardor

107

BATHORY Lupus Ardor

26.10.2016

Trudič Kubusová Slavomníra

CÉZAR Lupus Bohemia Genao

V

CONA Veľký jarok

108

BEE BEE Hatzumomo

24.12.2014

Mercanzin Ginevra

ATHANOR Lupus Cerberus Animae

Nez.

Foresta Incantata GALATHILION

109

BESILIA Silesian Hunter

27.11.2015

Hajduková Pavlína

BELFEDOR Arqeva

V

ALBACORA Silesian Hunter

110

BRITA Vlk z Východnej

19.3.2016

Šiška Ján

BORAN Jarton

V

ARIS Smečka Baron

111

CHASE Arqeva

19.3.2016

Kupkovič Radoslav

IR Oskár Dór

VD

BUTTERFLY Arqeva

112

EAST WIND z Molu Es

12.10.2015

Hryhor’yeva Oksana

AVATAR z Chtelnických lesov

V

YUKON z Molu Es

113

EYWA Vlčí tlapka

4.7.2015

Uherová Naďa

UROBACH z Peronowki

V

GIRA Dakmat

114

FANNY ASTAT Tichý stín

17.10.2015

Hajler Hynek

CÉZAR Vlčí démon

VD

CRISTINE DIAMOND Tichý stín

115

FOLLIA DEI Lupi di Gubbio

7.11.2013

Motta Stefania

INDUK Passo del Lupo

VD

CHAKRA di Gubbio

116

GAILEEN GAYRA Vlčí tlapka

27.4.2016

Tichá Monika

MINO Radov dvor

V

AILEEN Vlčí tlapka

117

Glock Pack DELANIRA ZEN

5.12.2015

Merisio Federica

Brey Passo del Lupo

VD

First star SIRIA

118

MAYA Malý Bysterec

21.11.2015

Medvecký Marek

JASSPER Malý Bysterec

V1, CAC

CONNIE Lupus Ardor

119

METALLICA spod Ďumbiera

3.11.2011

Medvecký Marek

ENAR spod Ďumbiera

Nez.

HEJA Fončorda

120

NEDYALKA Zlatá Palz

3.1.2014

Reinemuth Jens

CASPER Grey Diamond

V2, R. CAC

JOLKA Zlatá Palz

121

Tobrok BARAKKA BOR

21.12.2015

Sandtnerová Ester

AIMU z Dubničanky

V

BARBORA Tawy

122

Zdychavský vlk ABIGAIL

10.12.2013

Poliaková K., Barbaríková V.

BALADIN Arqeva

VD

IZMA Fončorda

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

123

Arimminum QUEEN SANUYE

30.9.2014

Matrasová Šárka

Crying Wolf ECHO

V2, R. CAC

CH Arimminum OBRA

124

BEIREEN z Kaľanky

21.1.2016

Stolárik Filip

BOBO z Chtelnických lesov

Nez.

AIREEN Absoraki

125

CHARDONNAY Lupus Ardor

12.11.2016

Gábrielová Marcela

AMORE MIO Srdcerváč

VD

CAPA NEGRA Lupus Ardor

126

DOBRICA Vom Dreiburgenblick

27.3.2012

Werner Christin

ARANDIL Outlaws Heaven

V4

BRIXA Vom Dreiburgenblick

127

NAMYMONTALE

2.12.2015

Tweedie Robert

AGNYAN Montale Girios Dvasia

V3

WAPI Lupi del Montale

128

ORAVA Malý Bysterec

16.12.2016

Dagli espoti Barbara

GUNNER Malý Bysterec

V1, CAC

CH CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

129

AISHA Sibilini wolf

28.11.2010

Matrasová Šárka, Savi Paolo

Arimminum WAKAN

VD

DOLGA Malý Bysterec

130

CASABLANCA Bubbledog

28.11.2016

Pauchová Hana

BENJAMIN Nivisregem

VD

ANABELLA Lostris

131

CATORI LIZA Whispering Wolf

15.12.2010

Wachter Tanja

Crying Wolf AZRAEL

V1, CAC

PETRA von Neckartal

132

CHARIS Dakmat

21.1.2016

Blažková Jaroslava

CZAMBOR z Vlčího dubu

V4

JENNY Von der Wolfsschleife

133

CONNIE Vlčí tlapka

20.11.2013

Medvecký Marek

AKAJ Vlčí tlapka

V2, R. CAC

BETA Vlčí démon

134

DIANA Amarcord

24.6.2014

Benazzoli Andrea

Foresta Incantata BOROMIR

V3

BEA

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

135

AGÍA ILLIÁS Norský vlk

1.12.2008

Hajduková Pavlína

Art z Viktoriinej záhrady

V4

FANTAZIE z Vlčí chaloupky

136

ANABELLA Lostris

6.5.2010

Pauchová Hana

AMOR Sokolí oko

Nez.

ANNIE z Holštejna

137

GIRA Dakmat

3.3.2006

Tichá Monika

AZAR Zelený Paprsek

V

BORKA II z Rosíkova

138

HELENA Oskár Dór

25.12.2007

Dóra Oskár

ARGO Přízrak Karpat

V1

HERA z Rofa SK

139

IZMA Fončorda

14.12.2008

Poliaková Kristína

ALEX z Čakajovského dvora

V2

HEJA Fončorda

140

VILJA – LARA od Úhošte

27.10.2008

Reinemuth Jens

Blue de la Louve Blanche

V3

MOKI od Úhošte

 

 

 

Najkrajší pár:

1. Furicová Jana, SK

               AIMU z Dubničanky                                                     Zamaratan ANCHARIA                  4. miesto

2. Medvecký Marek, SK

               JASSPER Malý Bysterec                                             MAYA Malý Bysterec                     1. miesto

3. Reinemuth Jens, DE

               AMOUX vom Schreiners Brünnele                               NEDYALKA Zlatá Palz                  2. miesto

4. Tuhela michal, CZ

               ORSON GREY Střípek snů                                          HISTORY Šedý poklad                 3. miesto

 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. Malý Bysterec                                           Medvecký Ľuboš

2. Tobrok                                                       Rothbauerová Petra

3. Miracle Mia                                                Pavlíková Miriam                                                         2. miesto

4. Bubbledog                                                 Pauchová Jana

5. Lupus Ardor                                              Brussová Jana                                                            3. miesto

6. Corda Elizabeth Luporum                        Čičmancová Eliška

7. Vlčí tlapka                                                  Tichá Monika                                                              1. miesto

8. z Iduškinej farmy                                       Ida Furiková

 

Najlepší chovný pes

1. Tuhela Michal, CZ                                    ORSON GREY Střípek snů                                          nenastúpil

2. Monika Tichá, CZ                                     BAXTER Vlčí tlapka                                                     nenastúpil

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak