VÝSLEDKY - Klubová výstava KCHČSV SR 2018

Výsledky: 
Výstavy

 

Č.

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

Otec

Hod.

Matka

PSY – TRIEDA DORASTU

1

AZRAEL Krhův Dvůr

20.11.2017

Vězník Jiří

EZRA Si Nasce Lupi del Montale

Nez.

CORA Anwar

2

Blueakeom BIGG BOSS

22.12.2017

Corradi Edoardo

KRAKEN Kuklik CH

VN2

AKEBIA Salto del Lupo

3

DALI z Iduškinej farmy

14.11.2017

Furiková Ida + Rácz Martin

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

VN1

ELEKTRA z Blatnických viníc

4

GRAND Corda Elizabeth Luporum

15.11.2017

Tokarčík Radoslav

DOXO od Starkej

VN3

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

5

LARY Srdcerváč

5.12.2017

Drábková Jana

CAREWICZ Spiderwolf

VN

GÁJA Srdcerváč

6

MIŇO z Oravy

19.12.2017

Síkorová Martina

JURI Oskár Dór

VN

FARA z Oravy

PSY – TRIEDA MLADÝCH

7

ARGO Kysucká Hviezda

6.11.2017

Turek Peter

CARO od Starkej

V1, CAJC, KV mladých pes

TINA Kysucká hviezda

8

ATOS Gemer Wolf

11.11.2017

Adamčíková Denisa

DASTER Lupus Ardor

VD

DONA Vikvel Wolf

9

BADYS z Vlčích Makov

12.3.2017

Kmecová Adriána + Filičko Miloš

ERON Lupus Ardor

V

COKKIE Vikvel Wolf

10

DARWIN Bubbledog

22.10.2017

Škrda Dávid

BAXTER Vlčí tlapka

Nez.

ANABELLA Lostris

11

DRAKARYS Silesian Hunter

29.6.2017

Marčanová Martina

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

VD

AGI Silesian Hunter

12

Glock Pack EPPAN BURK

15.4.2017

MerisIO Federica

QUANTRILLL

V

Foresta Incantata GALATHILION

13

IVAN IL TERRIBILE Ezechielelupo

25.10.2017

Paolini Claudia

EZECCHIELE Olim Palus

V

JUNGLE JULIA Olim Palus

14

LACKY z Katušického dvora

28.9.2017

Surkova Olha

CURT z Vlčího dubu

V2

FELL z Katušického dvora

15

Zamaratan AVALON

10.10.2017

Peter Ševčík

BIES Velkoscyrz

V3

BARBORA Tawy

PSY – TRIEDA STREDNÁ

16

CULLEN Miracle Mia

4.1.2017

Pavlíková Miriam

ERON Lupus Ardor

V1, CAC

ASTA z Opoja pod hájom

17

DRACULA z Bačovej svorky

26.2.2017

Bača Lukáš

IAN GILLAN Von der Wolsschleife

V

BERENICE z Bačovej svorky

18

ELOVE Corda Elizabeth Luporum

3.11.2016

Kadlec Miroslav, Čičmancová E.

MAX spod Ďumbiera

V

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

19

EROS STORM BODY Vlčí démon

18.11.2016

Baldissera Melisa

ABBATH DRINK DZIN vom Elli - Rudel

VD

CAYA Vlčí tlapka

20

FIBONACCI FROST Corda Elizabeth Luporum

31.12.2016

Čičmancová Eliška, Šopoňová Timea

BARON zo Suchovských hájov

V

Crying Wolf 1996 ISAURA

21

GOGO Vikvel Wolf

10.11.2016

Veliký Viktor

CRESIL II z Peronowki

V

EMBER Vikvel Wolf

22

ICARUS Lupus Ardor

15.11.2016

Vrteľ Dávid

IAN GILLAN Von der Wolsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

23

OBI-WAN Malý Bysterec

16.12.2016

Brezinová Eva

GUNNER Malý Bysterec

V3

CONNIE Vlčí tlapka

24

O’TARIS Malý Bysterec

16.12.2016

Motta Stefania

GUNNER Malý Bysterec

V2, R. CAC

CONNIE Vlčí tlapka

25

Tobrok DROGO TAR

20.10.2016

Panáková Barbora

GUNNER Malý Bysterec

V

TARA Kysucká hviezda

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

26

ACHELA

21.1.2016

Paolini Claudia

EZECHIELE Olim Palus

V

Arimminum MIRA

27

ALPHA

25.12.2012

Georgatos Eleftherios

CONTRAST Wolf Rhoderick Sodar

V

CANIS Kuklík

28

AMOUX vom Schreiners Brünnele

16.5.2015

Reinemuth Jens

IGOR Zlatá Palz

V3

VILJA – LARA od Úhošte

29

BAX Vlčí démon

9.1.2010

Lukáš Bača

HITT spod Ďumbiera

V

AIDA Vlčí démon

30

BENTLEY Crazy Soul

13.12.2015

Jenisová Dana, Bláhová Kristína

YIPON z Peronowki

V

BESSY Vlčí démon

31

BRASI z Iduškinej farmy

30.9.2014

Ida Furiková, Rácz Martin

HEKTOR Oskár Dór

V

ELEKTRA z Blatnických viníc

32

BRYT z Údolia vlkov

3.1.2017

Bielčík Ján

GORRAN GREY Střípek snů

V

FOLLY Lupus Ardor

33

CEASAR Miracle Mia

4.1.2017

Chmura Piotr

ERON Lupus Ardor

V

ASTA z Opoja pod hájom

34

DORREN Šedý poklad

25.9.2013

Šesták Miroslav Petr

BÁRT z Věrné smečky

V

DAILY WOLF Rhoderick Sodar

35

EGON

25.5.2016

Benazzoli Andrea

QUANAH Parker

VD

BEA

36

EGON Vikvel Wolf

12.12.2013

Polónsky Juraj

CARR Malý Bysterec

V

AJŠA Vikvel Wolf

37

IZZAK z Blatnických viníc

21.2.2015

Kalamenovič Ján

ARGO Přízrak Karpat

V

GLORIE z Blatnických viníc

38

KORACH

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod Ďumbiera

VD

HERMIONA Oskár Dór

39

KORO

28.1.2014

Watts Marcela

GARON spod Ďumbiera

VD

HERMIONA Oskár Dór

40

RADOGOST II z Peronówki

24.2.2016

Gabriele Rassbach

INDWAL Vieno Kraujo

Nez.

GRESSIL II z Peronówki

41

TARANIS spod Ďumbiera

7.9.2015

Vrábel Marek

CASPAR Grey Diamond

VD

BETA Vlčí démon

42

Tobrok BRISEIS BOR

21.12.2015

Furicová Jana, Rothbauerová Petra

AIMU z Dubničanky

Nez.

BARBORA Tawy

43

Tobrok CALEB YEL

13.5.2016

Rothbauerová Petra

BAXTER Vlčí Tlapka

V

YELKA z Litavské kotliny

44

Tobrok CASSHERN YEL

13.5.2016

Ambrusová Drahomíra

BAXTER Vlčí Tlapka

V1, CAC, KV

YELKA z Litavské kotliny

45

Tobrok CONALL YEL

13.5.2016

Křížová Karolína

BAXTER Vlčí Tlapka

V2, R. CAC

YELKA z Litavské kotliny

PSY – TRIEDA PRACOVNÁ

46

Arimminum GIDEON NEAL

8.11.2016

Bettoschi Francesca

CURT z Vlčího dubu

V1, CAC

Arimminim QUEEN SANUYE

47

BAXTER Vlčí tlapka

18.10.2013

Kořínková Jaroslava

HITT spod Ďumbiera

V3

AILEEN Vlčí tlapka

48

BYRON z Kaľanky

21.1.2016

Ferneza Anton

BOBO z Chtelnických lesov

V

AIREEN Absoraki

49

CARUS LUPUS Miracle Mia

4.1.2017

Brussová Janka

ERON Lupus Ardor

V2, R. CAC

ASTA z Opoja pod hájom

50

CHEROKEE Lupus Ardor

12.11.2016

Černý Róbert

AMORE MIO Srdcerváč

V

CAPA NEGRA Lupus Ardor

51

MAX spod Ďumbiera

3.11.2011

Kadlec Miroslav

ENAR spod Ďumbiera

V

HEJA Fončorda

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

52

A‘NATAN

8.1.2014

Commone Gennaro

A’DEMON

V

ZANNA Bianca

53

BORNEO Bubbledog

15.11.2015

Orszuliková Irena

FERRAL z Deštné hory

VD

ANABELLA Lostris

54

CASPAR vom Dreiburgenblick

12.2.2011

Barisic Maria

ESO spod Ďumbiera

V

BRIXA vom Dreiburgenblick

55

CHEYEN Dakmat

21.1.2016

Michalík Jiřina

CZAMBOR z Vlčího dubu

V

JENNY von der Wolfsschleife

56

DRAUSUS z Molu Es

23.10.2014

Hajduková Pavlína, Šimek Dávid

Q-AKU Lupi del Montale

V3

YUKON z Molu Es

57

KRIS Wilcza Kraina

29.11.2014

Stefanowicz Paulina

BACHUS Dar wilka

V1, CAC

AKINO Nemo me Impune Lacessit

58

ORSON Grey Střípek snů

19.6.2015

Tuhela Michal, Nagyová Jana

YIPON z Peronówki

V2, R. CAC

CORDY GREY Střípek snů

PSY – ČESTNÁ

59

AIMU z Dubničanky

21.10.2010

Furicová Jana

CARR Malý Bysterec

V1

HERMIONA Oskár Dór

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

60

INK Oskár Dór

24.2.2010

Graf Lena

CARR Malý Bysterec

V2

AGIRA Vlčí démon

61

JASSPER Malý Bysterec

30.11.2009

Medvecký Marek

ELIGO z Peronówki

V1, BOB

ASKIA Slnečný dvor

 

SUKY – TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU

62

BRÍSEOVNA Strážce Walhaly

24.3.2018

Šesták Miroslav Petr

FARELL Vlčí tlapka

VN1

GALADRIEL Sotis

SUKY – TRIEDA DORASTU

63

Arimminum OLGA

23.1.2018

Matrasová Šárka, Savi Paolo

AMAROK Arimminum

VN4

Arimminum UNICA

64

BELLA Pheobeswolfs

8.2.2018

Halajová Lenka

Zdychavsky vlk ASHKII

VN1

CIRA Roja Gordion

65

BIANCA Antarktika Akeom

22.12.2017

Diotallevi Martina

KRAKEN Kuklík

VN2

AKEBIA Salto del Lupo

66

BLUEBERRY z Gryzovej svorky

23.11.2017

Zsoldosová Flóra

BAK od Našej vlčice

VN3

ALISA zo Slovenskej rozprávky

67

DORA z Iduškinej farmy

14.11.2017

Kupkovič Radoslav

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

VN

ELEKTRA z Blatnických viníc

68

GABRYSIA Corda Elizabeth Luporum

15.11.2017

Hanečák Štefan

DOXO od Starkej

VN

ARYSA Corda Elizabeth Luporum

69

GHEA Salto del Lupo

12.1.2018

Tweedie Robert

BAJKAL od Našej vlčice

VN

ZELA z Peronówki

70

HIERA Corda Elizabeth Luporum

19.11.2017

Halaj Martin

DOXO od Starkej

VN

CLOUWIE Vlčí naděje

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

71

A’LAGERTHA Natheda

20.6.2017

Křížová Karolína

ATILLA SIRIUS s Divokou krví

VD

NORA GREY Střípek snů

72

ARINA Gemer wolf

11.11.2017

Široký Peter, Belinová Františka

DASTER Lupus Ardor

VD

DONA Vikvel wolf

73

AVAYA VALENTINA von Isegrims Erben

14.2.2017

Werner Christin

ESO spod Ďumbiera

VD

DOBRICA vom Dreiburgenblick

74

BEJA – MONTALE vom Schreiners Brünnele

18.6.2017

Reinemuth Jens

NEDYALKA Zlatá Palz

Nez.

INDWAL Vieno Kraujo

75

BELTAINE Unega Wahya

16.10.2017

Bielčík Ján

CÉZAR Vlčí démon

V3

COURAGE Amant Gris

76

DESTINY Bubbledog

22.10.2017

Pauchová Jana

BAXTER Vlčí tlapka

Odst.

ANABELLA Lostris

77

DESTINY Silesian Hunter

29.6.2017

Hajduková Pavlína

ELEMENT OF LIFE Šedý poklad

VD

AGI Silesian Hunter

78

FAYLIN z Devínskej

18.2.2017

Hroncová Zuzana, Hronec Michal

CORGOŇ Vlčí démon

V4

BONIE z Devínskej

79

GINGER Passo del Lupo

12.11.2017

Šuster Přemysl

NANOOK Passo del Lupo

V1, CAJC, KV mladých suka, BOS

QUANA Passo del Lupo

80

GREYSI ALASSEA z Devínskej

12.11.2017

Šuleková Lucia

AXXIS z Bačovej svorky

VD

CAYA z Devínskej

81

INNUENDO Ezechielelupo

25.10.2017

Rossi Elisabetta

EZECHIELE Olim Palus

VD

JUNGLE JIULIA Olim Palus

82

PRINCESS Malý Bysterec

15.9.2017

Matrusciano Adele

MAX spod Ďumbiera

V2

ULMA Kysucká hviezda

83

Tobrok EWOKA TAR

28.9.2017

Furicová Jana

AMUR Kalinovská svorka - Gero

VD

TARA Kysucká hviezda

84

Zamaratan AMITIEL

10.10.2017

Rusová Jana

BIES Welkoscyrz

VD

BARBORA Tawy

85

Zamaratan ANCHARIA

10.10.2017

Furicová Jana

BIES Welkoscyrz

V

BARBORA Tawy

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

86

BARANYA PANERA Kalimero Bohemica

5.2.2017

Barisic Maria

ERON Lupus Ardor

V2, R.CAC

FLASH od Starkej

87

BELLA EZER Miracle Mia

28.12.2016

Pavlíková Miriam

KITT Malý Bysterec

V

DAYA zo Slovenskej rozprávky

88

BIRSA Gribedyr

22.11.2016

Herbrich František

HYPNO Lupiflex

V

JÓRUNN II od Úhošte

89

BRYTTA z Údolia vlkov

3.1.2017

Ejem Martin

GORRAN Grey Střípek snů

VD

FOLLY Lupus Ardor

90

CANI ISTER Miracle Mia

4.1.2017

Kalamenovič Ján

ERON Lupus Ardor

V3

ASTA z Opoja pod hájom

91

CARMEN z Iduškinej farmy

10.11.2016

Šátek Martin

CÉZAR Vlčí démon

V

ELEKTRA z Blatnických viníc

92

CELESTINA z Iduškinej farmy

10.11.2016

Furiková Ida

CÉZAR Vlčí démon

VD

ELEKTRA z Blatnických viníc

93

CHLOE Lupus Ardor

12.11.2016

Rosenbergerová Klaudia

AMORE Mio Srdcerváč

V

CAPPA NEGRA Lupus Ardor

94

COCO Crazy Soul

24.2.2017

Blahová Kristína

BARUM Tasha

VD

BESSY Vlčí démon

95

ESSY Strážca divočiny

2.2.2017

Čontoš Dávid

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VD

ALBA Saris Wolfs

96

ETNA Strážca divočiny

2.2.2017

Jurčo Juraj

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

VD

ALBA Saris Wolfs

97

FLAWER z Devínskej

18.2.2017

Drábiková Veronika

CORGOŇ Vlčí démon

V

BONIE z Devínskej

98

FLEUR MALOU Grey Diamond

21.11.2016

Wächter Tanja

SECCHI Lupusek

V

YLVA z Peronówki

99

GARA Vikvel Wolf

10.11.2016

Leško Ján, Lešková Mária

CRESIL II z Peronówki

V

EMBER Vikvel Wolf

100

HISTORY Šedý poklad

5.11.2016

Tuhela Michal, Nagyová Jana

BIAGGI LUCKY of Lukava

V

CINDY GREY Šedý poklad

101

INNA Lupus Ardor

15.11.2016

Vilhan Rastislav

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V1, CAC

CALYSTO Lupus Ardor

102

IRIS Lupus Ardor

15.11.2016

Kalanin František

IAN GILLAN von der Wolfsschleife

V

CALYSTO Lupus Ardor

103

ISIS Dakmat

31.1.2017

Budaj Milan, Wächter Tanja

ECHO z Údolí ticha

V4

JENNY von der Wolfsschleife

104

NITRA Malý Bysterec

10.10.2016

Georgatos Eleftherios

AIMU z Dubničanky

VD

ULMA Kysucká hviezda

105

WINDESPREES Mirage

26.8.2016

Dagli Esposti Barbara

CH DEVIL Maverick

V

KYRA

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

106

AGI Silesian Hunter

12.3.2013

Hajduková Pavlína, Karpiš Daniel

FERRAL z Deštné hory

V

AGÍA ILLIÁS Norský Vlk

107

AKIRA Vlk z Ostaše

29.6.2016

Steiner Rastislav

CÉZAR Vlčí démon

VD

EISHA Kuklík

108

ALICE

21.1.2016

Paolini Claudia

EZECHIELE Olim Palus

VD

Arimminum MIRA

109

AREI Howling shadow

17.1.2016

Watts Marcela

CZERTIK Arqeva

Nez.

IOWA GREY Střípek snů

110

ARWEN Miracle Mia

6.1.2016

Zsoldosová Flóra

JURI Oskár Dór

V

ASTA z Opoja pod hájom

111

AURA z Údolia vlkov

24.3.2016

Rosenbergerová Klaudia

ALBY Vikvel Wolf

V4

CONNIE Lupus Ardor

112

BATHORY Lupus Ardor

26.10.2010

Trudič Kubusová Slavomníra

CÉZAR Lupus Bohemia Genao

VD

CONA Veľký jarok

113

BEE BEE Hatzumomo G‘Pack

24.12.2014

Mercanzin Ginevra

ATHANOR Lupus Cerberus Animae

VD

Foresta Incantata GALATHILION

114

BESILIA Silesian Hunter

27.11.2015

Hajduková Pavlína

BELFEDOR Arqeva

VD

ALBACORA Silesian Hunter

115

BRITA Vlk z Východnej

19.3.2016

Šiška Ján

BORAN Jarton

V

ARIS Smečka Baron

116

CAYA Vlčí tlapka

20.11.2013

Devečka Roman

AKAJ Vlčí tlapka

V

BETA Vlčí démon

117

CHASE Arqeva

19.3.2016

Kupkovič Radoslav

IR Oskár Dór

V

BUTTERFLY Arqeva

118

CIARA Strážca divočiny

30.1.2016

Hanuščin Sebastián

ASLAAN Lupus Ardor

VD

ALBA Saris wolfs

119

EAST WIND z Molu Es

12.10.2015

Hryhor’yeva Oksana

AVATAR z Chtelnických lesov

V

YUKON z Molu Es

120

FOLLIA DEI Lupi di Gubbio

7.11.2013

Motta Stefania

INDUK Passo del Lupo

VD

CHAKRA di Gubbio

121

GAILEEN GAYRA Vlčí tlapka

27.4.2016

Tichá Monika

MINO Radov dvor

V

AILEEN Vlčí tlapka

122

Glock Pack DEIANIRA ZEN

5.12.2015

Merisio Federica

BREY Passo del Lupo

VD

First star SIRIA

123

GRISA ELIZABETH Lupus D’Artep Rouge

28.12.2016

Čičmancová Eliška

ALFA BOY Corda Elizabeth Luporum

V3

NIYA spod Ďumbiera

124

MAYA Malý Bysterec

21.11.2015

Medvecký Marek

JASSPER Malý Bysterec

V1, CAC, KV suka

CONNIE Vlčí tlapka

125

METALLICA spod Ďumbiera

3.11.2011

Medvecký Marek

ENAR spod Ďumbiera

VD

HEJA Fončorda

126

NEDYALKA Zlatá Palz

3.1.2014

Reinemuth Jens

CASPER Grey Diamond

V2, R. CAC

JOLKA Zlatá Palz

127

Tobrok BARAKKA BOR

21.12.2015

Sandtnerová Ester

AIMU z Dubničanky

VD

BARBORA Tawy

128

Zdychavský vlk ABIGAIL

10.12.2013

Poliaková K., Barbaríková V.

BALADIN Arqeva

VD

IZMA Fončorda

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

129

Arimminum QUEEN SANUYE

30.9.2014

Matrasová Šárka

Crying Wolf ECHO

V3

CH Arimminum OBRA

130

CHARDONNAY Lupus Ardor

12.11.2016

Gábrielová Marcela

AMORE MIO Srdcerváč

V2. R. CAC

CAPA NEGRA Lupus Ardor

131

DOBRICA Vom Dreiburgenblick

27.3.2012

Werner Christin

ARANDIL Outlaws Heaven

VD

BRIXA Vom Dreiburgenblick

132

NAMYMONTALE

2.12.2015

Tweedie Robert

OGNYAN MONTALE Girios Dvasia

VD4

WAPI Lupi del Montale

133

ORAVA Malý Bysterec

16.12.2016

Dagli Esposti Barbara

GUNNER Malý Bysterec

V1, CAC

CH CONNIE Vlčí tlapka

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

134

AISHA Sibillini wolf

28.11.2010

Matrasová Šárka, Savi Paolo

Arimminum WAKAN

V

DOLGA Malý Bysterec

135

ASTA z Opoja pod hájom

19.11.2013

Pavlíková Miriam

IR Oskár Dór

V3

ETNA od Starkej

136

BAJA Saris Wolfs

26.1.2013

Vilhan Rastislav

JAKARI spod Ďumbiera

Nez.

CORA Biely Tesák

137

CASABLANCA Bubbledog

28.11.2016

Pauchová Hana

BENJAMIN Nivisregem

VD

ANABELLA Lostris

138

CATORI LIZA Whispering Wolf

15.12.2010

Wächter Tanja

Crying Wolf AZRAEL

V4

PETRA von Neckartal

139

CHARIS Dakmat

21.1.2016

Blažková Jaroslava

CZAMBOR z Vlčího dubu

VD

JENNY Von der Wolfsschleife

140

CONNIE Vlčí tlapka

20.11.2013

Medvecký Marek

AKAJ Vlčí tlapka

V1, CAC

BETA Vlčí démon

141

DIANA Amarcord

24.6.2014

Benazzoli Andrea

Foresta Incantata BOROMIR

V2, R. CAC

BEA

142

TRANQUILA PATA DE PLATE Atropa Bella Donna

16.4.2013

Wojciechovska Joanna

ART z Viktoriinej záhrady

VD

K-LEE VORNJA z Peronówki

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

143

AGÍA ILLIÁS Norský vlk

1.12.2008

Hajduková Pavlína

Art z Viktoriinej záhrady

V4

FANTAZIE z Vlčí chaloupky

144

ANABELLA Lostris

6.5.2010

Pauchová Hana

AMOR Sokolí oko

Nez.

ANNIE z Holštejna

145

GIRA Dakmat

3.3.2006

Tichá Monika

AZAR Zelený Paprsek

VD

BORKA II z Rosíkova

146

HELENA Oskár Dór

25.12.2007

Dóra Oskár

ARGO Přízrak Karpat

V2

HERA z Rofa SK

147

IZMA Fončorda

14.12.2008

Poliaková Kristína

ALEX z Čakajovského dvora

V1

HEJA Fončorda

148

VILJA – LARA od Úhošte

27.10.2008

Reinemuth Jens

Blue de la Louve Blanche

V3

MOKI od Úhošte

 

 

 

Najkrajší pár:

1. Bielčík Ján, SK

               BRYT z Údolia vlkov                                      BELTAINE Unega Wahya

2. Furicová Jana, SK

               AIMU z Dubničanky                                       Zamaratan ANCHARIA

3. Medvecký Marek, SK

               JASSPER Malý Bysterec                                MAYA Malý Bysterec                     2. miesto

4. Pavlíková Miriam, SK

               CULLEN Miracle Mia                                      ASTA z Opoja pod hájom              1. miesto

5. Reinemuth Jens, DE

               AMOUX vom Schreiners Brünnele                NEDYALKA Zlata Palz                    3. miesto

6. Šesták Miroslav Petr, CZ

               DORREN Šedý poklad                                   BRÍSEOVNA Šedý poklad

7. Tuhela Michal

               ORSON GREY Střípek snů                            HISTORY Šedý poklad

 

Najkrajšia chovateľská skupina

1. Malý Bysterec                                           Medvecký Ľuboš

2. Tobrok                                                       Rothbauerová Petra

3. Miracle Mia                                                Pavlíková Miriam                                          2. miesto

4. Bubbledog                                                 Pauchová Hana

5. Lupus Ardor                                              Brussová Janka                                            1. miesto

6. Vikvel Wolf                                                Veliký Viktor

7. Corda Elizabeth Luporum                       Čičmancová Eliška

8. Vlčí tlapka                                                 Monika Tichá                                                 3. miesto

 

Najlepší chovný pes

1. Tuhela Michal, CZ                                                  ORSON GREY Střípek snů

2. Monika Tichá, CZ                                                   BAXTER Vlčí tlapka                         1. miesto

 

Najlepšia chovná suka

1. Pavlíková Miriam, SK                                            ASTA z Opoja pod hájom                 1. miesto

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak