Svetové výstavy národných plemien, 10.11.2013

Výsledky: 
Výstavy

Posudzovateľ psy: Tibor Havelka

Posudzovateľ suky: Ing. Jaroslav Matyáš

PohlaviePoradieMeno psaTriedaHodnotenie a titul
Pes1HATI THE MOONCHASER SRDCERVÁČDorastVN1, BIS puppy2
Pes2HAKI SRDCERVÁČDorastVN2
Pes3HARUKO SRDCERVÁČDorastN
Pes4TAABERNAKKELIN MR MATADORDorastnenastúpil
Pes1JURI OSKÁR DÓRMladýchV1, CAJC, KV mladých
Pes2JURA OSKÁR DÓRMladýchV2
Pes3FENNIR OD STARKEJMladýchV3
Pes4CANIS Z DEVÍNSKEJMladýchV4
Pes DIO VLČÍ DÉMONMladýchV
Pes BOOGABOO EDEN SEVERUMladýchVD
Pes CORD VIKVEL WOLFMladýchVD
Pes BUCK SARIS WOLFSMladýchVD
Pes ERTRAEL II Z PERONÓWKIMladýchVD
Pes GERI GREY SRDCERVÁČMladýchVD
Pes JAS OSKÁR DÓRMladýchVD
Pes URBAN KYSUCKÁ HVIEZDAMladýchVD
Pes CARON DIMONIOMladýchnenastúpil
Pes1ALL STAR Z MOLU ESStrednáV1, CAC
Pes2CERBERUS ARQEVAStrednáV2, Res.CAC
Pes3BARRES DE MOLAYStrednáVD3
Pes4ASHTON EDEN SEVERUStrednáVD4
Pes ALGOL VERNYJ VOLKStrednánenastúpil
Pes1JASSPER MALÝ BYSTERECOtvorenáV1, CAC
Pes2BELFEDOR ARQEVAOtvorenáV2, Res.CAC
Pes3EDIE SRDCERVÁČOtvorenáV3
Pes4CIRION POTOMOK VLKOVOtvorenáV4
Pes MAX SPOD ĎUMBIERAOtvorenáV
Pes ASCHERE SIRIUS BLACK TAJEMNÝ PŘELUDOtvorenáVD
Pes ARIN Z DEVÍNSKEJOtvorenáVD
Pes ARES NON SOLO LUPOOtvorenáVD
Pes ANYZ LUNAR WILK Z BASNIOtvorenánenastúpil
Pes CRYING WOLF GANDALFOtvorenánenastúpil
Pes KITT MALÝ BYSTERECOtvorenánenastúpil
Pes KOSAK ZLATÁ PALZOtvorenánenastúpil
Pes NATHAN BULLY ROYAL CLUBOtvorenánenastúpil
Pes1IR OSKÁR DÓRPracovnáV1
Pes2AIMU Z DUBNIČANKYPracovnáV2
Pes3GORAN Z DEŠTNÉ HORYPracovnáVD3
Pes1AMORE MIO SRDCERVÁČŠampiónovV1, CAC, BOS, KV
Pes2ZACK EDEN SEVERUŠampiónovV2, Res.CAC
Pes3BELMONDO Z REVÍRU VLKŮŠampiónovV3
Pes4TAABERNAKKELIN KINGŠampiónovV4
Pes ARIMMINUM NOUAUŠampiónovV
Pes ASLAAN LUPUS ARDORŠampiónovV
Pes BACARDI LUPUS ARDORŠampiónovVD
Pes CRYING WOLF GISOTSUŠampiónovnenastúpil
Pes ZENITH OD ÚHOŠTĚŠampiónovnenastúpil
Pes1BALADIN ARQEVAČestnáV1
Pes2ARES KARPATSKÁ SVORKAČestnáVD2
Pes1LESAN KYSUCKÁ HVIEZDAVeteránovV1, BIS veterán3
Pes2CRYING WOLF LUPUSVeteránovV2
Suka1AIRYNE BLUDIACI VLKMladší dorastVN1, BIS baby3
Suka1ALYSIA CORDA ELIZABETH LUPORUMDorastuVN1
Suka2ARYSA CORDA ELIZABETH LUPORUMDorastuVN2
Suka3CHIARA Z BLATNICKÝCH VINICDorastuVN3
Suka1CINDY GREY ŠEDÝ POKLADMladýchV1, CAJC, KV mladých, Junior BIS
Suka2GHABI SRDCERVÁČMladýchV2
Suka3YELKA Z LITAVSKÉ KOTLINYMladýchV3
Suka4JENNY VON DER WOLFSSCHLEIFEMladýchV4
Suka JARUSKA KUKLIK LUPI DI MONTEMORELLOMladýchVD
Suka HELLA KUKLIKMladýchVD
Suka CERA ZO SLOVENSKEJ ROZPRÁVKYMladýchVD
Suka ANGEL KIRA S DIVOKOU KRVÍMladýchVD
Suka CAYLIN Z DEVÍNSKEJMladýchVD
Suka ARIMMINUM HANTAYWEEMladýchnenastúpil
Suka ARIMMINUM HEAVENMladýchnenastúpil
Suka1CANDINA NORSKÝ VLKStrednáV1, CAC
Suka2ARCHIE Z MOLU ESStrednáV2, Res.CAC
Suka3NIYA SPOD ĎUMBIERAStrednáV3
Suka4AMELIA EDEN SEVERUStrednáV4
Suka AKIA TAWYStrednáV
Suka ALBA OD NAŠEJ VLČICEStrednáVD
Suka BERNADETTE DE MOLAYStrednáVD
Suka FIRE FOX SRDCERVÁČStrednáVD
Suka1AGLAYA Z MOLU ESOtvorenáV1, CAC
Suka2HERMÍNA OSKAR DÓROtvorenáV2, Res.CAC
Suka3ELLI SRDCERVÁČOtvorenáV3
Suka4ARIS SMEČKA BARONOtvorenáV4
Suka BEAOtvorenáV
Suka AJKA Z CHTELNICKÝCH LESOVOtvorenáVD
Suka AURA Z CHTELNICKÝCH LESOVOtvorenáVD
Suka BINKY LOSTRISOtvorenáVD
Suka GABI Z ORAVYOtvorenáVD
Suka KEYLA MALÝ BYSTERECOtvorenáVD
Suka MONA SPOD ĎUMBIERAOtvorenáVD
Suka GALA Z ORAVYOtvorenánenastúpil
Suka1CAPA NEGRA LUPUS ARDORPracovnáV1, CAC
Suka2ZELA Z PERONÓWKIPracovnáV2, Res.CAC
Suka3GRACE MALÝ BYSTERECPracovnáVD3
Suka4FRIDA Z ORAVYPracovnáVD4
Suka1ALBA SARIS WOLFSŠampiónovV1, CAC, BOB, KV
Suka2CLAIR DE LUNE SRDCERVÁČŠampiónovV2, Res.CAC
Suka3BAGHIRA LUPUS ARDORŠampiónovV3
Suka4TAABERNAKKELIN KAJSAŠampiónovV4
Suka CATORI LIZA WHISPERING WOLFŠampiónovVD
Suka IMASSICA PAREPUSIS OSKÁR DÓRŠampiónovnenastúpil
Suka1CAYA ZLATÁ PALZVeteránovV1, BIS veterán1
Suka2KIRBY KYSUCKÁ HVIEZDAVeteránovV2
Suka ELAR Z ORAVYVeteránovnenastúpil

 

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak