Vitajte na oficiálnych stránkach Klubu chovateľov ČsV Slovenskej republiky.

Vitajte na oficiálnych stránkach Klubu chovateľov ČsV Slovenskej republiky. Stránky sú najmä určené pre priateľov plemena, zhromažďujú informácie o chove, výstavách, chovateľských akciách a činnosti klubu.

Skúsenosti s SVP - dotazník

Vážení členovia KCHČSV SR a majitelia ČSV. Rozhodli sme sa pre vás pripraviť zaujímavú možnosť ohodnotiť a vyjadriť svoje skúsenosti ku skúškam vytrvalosti psa. Ide o dotazník, kde sa môžete podeliť o svoje skúsenosti a zistenia z prípravy na beh, samotného behu a regenerácie po ňom (privítame vyplnenie, aj keď ste skúšku nedokončili).

Výsledky SVP 1, Šamorín, 22.04.2017

Rozhodca: Ján Polóny Vedúci skúšky: Viktor Veliký Štatutárny zástupca: Marcela Ślangová

Najnovšie informácie

Vážení členovia, 
v prípade, že bude chcieť kontaktovať klub KLASICKOU POŠTOU využite prosím iný kontakt ako na tajomníčku klubu. V období od 18.1. do 1.3.

Zmeny pri úhrade členských poplatkov

Vážení členovia,
Dovoľujeme si Vám pripomenúť nové pravidlo ohľadom členského. 
Členské na aktuálny rok je možné zaplatiť iba do 31.3. aktuálneho roku. Ak člen nezaplatí do tohto dátumu bude raz upozornený, keď členské nebude uhradené ani po tomto upozornení bude člen vyškrtnutý zo zoznamu členov KCHČSV SR. 

Zápisnica zo schôdze výboru, Belá Nižné Kamence 8.10.2016

Zápisnica zo schôdze výboru, Belá Nižné Kamence 8.10.2016

Zápisnica z členskej schôdze, Hrabušice – Podlesok, 3.9.2016

Zápisnica z členskej schôdze, Hrabušice – Podlesok, 3.9.2016

SVP 1, 17.09.2016, Trebišov

Rozhodca: Ján Polóny Vedúci skúšky: Viktor Veliký Štatutár: Marcela Šlangová

Zložené skúšky z výkonu BH/VT počas LVT

Počas LVT 2016 v Hrabušiciach sa uskutočnili skúšky podľa medzinárodného skúšobného poriadku IPO.

1000 mil pro jeden cíl

Autorem celé myšlenky je zakládající člen Sportovního klubu Československého vlčáka, kterého inspiroval příběh z roku 1925 o štafetovém běhu psích spřežení na pomoc odříznuté vesnici na Aljašce.

Výsledky Nitra CACIB, 16.01. a 17.01.2016

Medzinárodná výstava CACIB Nitra, 16.01.2016, rozhodca: Leoš Jančík Medzinárodná výstava CACIB Nitra, 16.01.2016, rozhodca: Vladimír Piskay www.dogshow.sk

********Slovakia dog cup 2015********

Blahoželáme a ďakujeme všetkým majiteľom ČsV, ktorí prezentovali naše národné plemeno na Slovenských výstavách.

Spravodaj 2015

Vážení členovia, v minulom roku ste si viacerí k členskému poplatku priplatili aj Spravodaj v tlačenej forme. Na Spravodaji za rok 2015 sa intenzívne pracuje a bude Vám poslaný na Vašu poštovú adresu ihneď ako bude hotový. V prípade, že máte záujem pridať do neho článok, alebo máte záujem sa podieľať v budúcnosti na jeho tvorbe kontaktujte prosím tajomníčku klubu. Spravodaj v tlačenej forme si môžete priplatiť aj tento rok tak že k členskému poplatku pripočítate 3€.

Posledná rozlúčka...

24.11.2015 v noci navždy opustil rady nášho klubu pán Jozef Kollár, dlhoročný člen a chovateľ, spolumajiteľ chovateľskej stanice Kollárov dvor. Smútiacej rodine úprimnú sústrasť Posledná rozlúčka sa uskutoční v piatok o 13:00 na Čermáňskom cintoríne v krematóriu v Nitre.

Stránky

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak