Blahoželáme šampiónom krásy! (Rok 2015)

KCHČsV SR by aj touto cestou chcelo poblahoželať k Šampionátu krásy Slovenskej republiky a poďakovať majiteľom ČsV za krásnu reprezentáciu nášho plemena doma aj v zahraničí.

(zoznam aktualizujeme na mesačnej úrovni, podľa zverejnených šampionátov na www.skj.sk)
------------------------------------------------------------------------------------------------

V ROKU 2015 ZÍSKALI ŠAMPIONÁT KRÁSY SR:

ChARYSA CORDA ELIZABETH LUPORUMsuka18.3.2013SPKP 3294Čičmancová EliškaTemeš
ChALYSIA CORDA ELIZABETH LUPORUMsuka18.3.2013SPKP 3293Čičmancová EliškaTemeš
ChALFA BOY CORDA ELIZABETH LUPORUMpes18.3.2013SPKP 3290Tereň MarekLieskovec
ChCALYSTO LUPUS ARDORsuka3.3.2012SPKP 3195Vrteľ DávidHaniska
ChCRYING WOLF 1996 ISAURAsuka17.11.2012SPKP 3374Šopoňová TimeaBanská Bystrica
ChMAX SPOD ĎUMBIERApes03.11.2011SPKP 3149Kadlec MiroslavMoravské Lieskové
       
       
       
       

V ROKU 2014 ZÍSKALI ŠAMPIONÁT KRÁSY SR

JChARYSA CORDA ELIZABETH LUPORUMsuka18.3.2013SPKP 3294Čičmancová EliškaTemeš
JChALYSIA CORDA ELIZABETH LUPORUMsuka18.3.2013SPKP 3293Čičmancová EliškaTemeš
JChALFA BOY CORDA ELIZABETH LUPORUMpes18.3.2013SPKP 3290Teren MarekLieskovec - Zvolen
JChYELKA Z LITAVSKÉ KOTLINYsuka12.11.2012SPKP 3295Gallo VladimírBanská Štiavnica
ChAIMU Z DUBNIČANKYpes21.10.2010SPKP 3059Furicová JanaNové Zámky
ChCAPA NEGRA LUPUS ARDORsuka3.3.2012SPKP 3196Šlangová MarcelaKošice
ChJASSPER MALÝ BYSTERECpes30.11.2009SPKP 2984Medvecký ĽubošDolný Kubín
ChBERRY Z DEVÍNSKEJsuka27.6.2010SPKP 3042Knižka JurajVernár
ChGORRAN GREY STŘÍPEK SNŮpes11.3.2012SPKP 3234Vilk ŠtefanGranč-Petrovce
ChELEKTRA Z BLATNICKÝCH VINICsuka10.6.2011SPKP 3184Furik JaroslavBratislava
ChBALOO Z BLATNICKÝCH VINICpes12.10.2008SPKP 3143Tarkaničová Janka Ing.Vranov nad Topľou
ChBORAN JARTONpes9.2.2012SPKP 3367Goldírová +GoldírMoldava nad Bodvou
GChCAPA NEGRA LUPUS ARDORsuka3.3.2012SPKP 3196Šlangová MarcelaKošice
GChAIMU Z DUBNIČANKYpes21.10.2010SPKP 3059Furicová JanaNové Zámky
VChLESAN KYSUCKÁ HVIEZDApes18.10.2003SPKP 2677Tokarčík RadoslavSpišská Nová Ves

V ROKU 2013 ZÍSKALI ŠAMPIONÁT KRÁSY SR

JChBORAN JARTONpes9.2.2012SPKP 3367Goldírová +GoldírMoldava nad Bodvou
JChEXA SRDCERVÁČsuka16.5.2011SPKP 3146Ivona OrgoníkováNová Dubnica
JChCAPA NEGRA LUPUS ARDORsuka3.3.2012SPKP 3196Šlangová MarcelaKošice
JChIAN GILLAN VON DER WOLFSSCHLEIFEpes14.5.2011SPKP 3145Bača LukášPrešov
JChGORRAN GREY STŘÍPEK SNŮpes11.3.2012SPKP 3234Vilk ŠtefanGranč-Petrovce
JChJURA OSKÁR DÓRpes6.12.2012SPKP 3264Dóra OskárSereď
ChBETA VLČÍ DÉMONsuka9.1.2010SPKP 3011Milan BudajHronec
ChIMASSICA PAREPUSIS OSKÁR DÓRsuka24.2.2010SPKP 3032Bajana FrantišekHorný Hričov
ChAJŠA VIKVEL WOLFsuka1.11.2010SPKP 3072Viktor VelikýHlinné
ChBAGHIRA LUPUS ARDORsuka26.10.2010SPKP 3070Ing. Janka TarkaničováVranov nad Topľou
ChBACARDI LUPUS ARDORpes26.10.2010SPKP 3063Marianna TarkaničováVranov nad Topľou
ChAGAR VIKVEL WOLFpes1.11.2010SPKP 3072Bača LukášKapušany
ChCIFRA VLČÍ DÉMONsuka8.1.2011SPKP 3127Maščuchová JankaHanušovce nad Topľou
ChNATHAN BULLY ROYAL CLUBpes8.1.2011SPKP 3129Pataky TomášZvolen
ChJASA SPOD ĎUMBIERAsuka15.11.2008SPKP 2931Veliký ViktorHlinné
GChBAGHIRA LUPUS ARDORsuka26.10.2010SPKP 3070Tarkaničová Janka Ing.Vranov nad Topľou
GChIR OSKÁR DÓRpes24.2.2010SPKP 3030Kajanovičová Mária Ing.Šurany
VChELAR Z ORAVYsuka29.1.2005SPKP 2747Melkusová Zuzana Ing.Bratislava

V ROKU 2012 ZÍSKALI ŠAMPIONÁT KRÁSY SR

JChBAGHIRA LUPUS ARDORsuka26.10.2010SPKP 3070Ing.Janka TarkaničováVranov nad Topľou
ChIR OSKÁR DÓRpes24.2.2010SPKP 3030Kajanovičová Mária Ing.Šurany
ChASLAAN LUPUS ARDORpes26.2.2009SPKP 2957Ľuboš Zaremba & Alexandra KacvinskáArnutovce
ChBAYLIN Z DEVÍNSKEJsuka27.6.2010SPKP 3040Lucia NantlováBratislava
ChALBA SARIS WOLFSsuka13.1.2010SPKP 3022Ľuboš ZarembaArnutovce
ChHERMIONA OSKÁR DÓRsuka27.12.2007SPKP 2883Pavol Poruban JUDr.Dubnica nad Váhom
ChBAJKAL TAJOMNÝ TULÁKpes25.1.2008SPKP 2891Štefan MagyaricsTrstice

V ROKU 2011 ZÍSKALI ŠAMPIONÁT KRÁSY SR

JChJASSPER MALÝ BYSTERECpes30.11.2009SPKP 2984Ľuboš Medvecký
JChBAYLIN Z DEVÍNSKEJsuka27.6.2010SPKP 3040Lucia Nantlová
JChBACARDI LUPUS ARDORpes26.10.2010SPKP 3063Marianna Tarkaničová
ChFREI MALÝ BYSTERECsuka10.3.2006SPKP 2798Alexandra Zahradníková
ChHELENA OSKÁR DÓRsuka25.12.2007SPKP 2880Oskár Dóra
ChELAR  Z  ORAVYsuka29.1.2005SPKP 2747Melkusová Zuzana
ChHITT SPOD ĎUMBIERApes5.12.2006SPKP 2838Milan Budaj
GChARES KARPATSKÁ SVORKApes12.1.2008SPKP 2889Monika Benkovičová
GChCONA VEĽKÝ JAROKsuka6.4.2007SPKP 2857Ing.Janka Tarkaničová

V ROKU 2010 ZÍSKALI ŠAMPIONÁT KRÁSY SR

JChASLAAN LUPUS ARDORpes26.2.2009SPKP 2957Ľuboš Zaremba & Alexandra Kacvinská
ChARES KARPATSKÁ SVORKApes12.1.2008SPKP 2889Monika Benkovičová
ChALJAŠKA SRDCERVÁČsuka24.10.2009SPKP 2907Radka Kereškényiová
ChCONA VEĽKÝ JAROKsuka6.4.2007SPKP 2857Ing.Janka Tarkaničová

MEDZINÁRODNÍ ŠAMPIÓNI od roku 1997

2004MEDZINÁRODNÝ ŠAMPIONÁT KRÁSYFIBBY KOLLÁROV DVORIng. Jozef Kollár
2011MEDZINÁRODNÝ VÝSTAVNÝ ŠAMPIÓNALJAŠKA SRDCERVÁČRadka Kereškényiová

zdroj: skj.sk a majitelia psov

 

© Klub chovateľov československého vlčiaka Slovenskej republiky - garant plemena Československý vlčiak