Výsledková listina XXV. Európska výstava KCHČSV SR 6.8.2022 Dolný Kubín

Výsledky: 
Výstavy

V prípade zle zapísanej známky, prípadne preklepu prosím kontaktujte tajomníčku na csv.klub@gmail.com

VÝSLEDKOVÁ LISTINA XXV. EV, 06.08.2022

Číslo

Meno

Dátum narodenia

Majiteľ

výsledok

PSY

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/ MINOR PUPPY CLASS

1

ANUBIS Vlci Novohradu

22.03.2022

Bavko Marek

VN1

2

ARSEN Vlci Novohradu

22.03.2022

Bavko Marek

N

TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS

3

ARWICH Angelus Lupum

28.01.2022

Grežďová Zuzana + Michal Rybnikár

N

4

A-TEAM Espiritduloup

18.12.2021

Baldacci Marko

VN

5

AYEN Faitful wolf

03.01.2022

Široký Peter

N

6

CARSAN z Gryzovej svorky

08.12.2021

Skurák Dominik

VN1

7

CULLEN Maeg Brano

30.12.2021

Kalamenovič Ján

VN

8

LEON Vikvel wolf

10.11.2021

Macala Boris + Veliký Viktor

VN4

9

Lobos do Siera Morena ARAN

11.11.2021

Španko Matej

VN3

10

MARCUS Vikvel wolf

28.11.2021

Veliký Viktor

VN2

11

MARLON Čierny Ónyx

10.01.2022

Trajteľová Martina

VN

12

MOON Čierna Ónyx

10.01.2022

Malík Michal

VN

13

YOUSEF Salto del Lupo

12.11.2021

Georgatos Eleftherios

Nedostavil sa

14

Zamaratan Born

14.01.2022

Georgatos Aleftherios

Nedostavil sa

TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS

15

ARTAIOS Malá Bosorka

26.07.2021

Wächter Tanja

V3

16

BOSCH HIERO Dunajský vlk

06.05.2021

Pokrivčáková Kristína

Neposúdený

17

DAL MAN Old Greygun

19.04.2021

Zaremba Ľuboš

V2

18

DANIR EINAR Old Greygun

19.04.2021

Kasprzyk Klara

V

19

DEX Kysucká hviezda

01.11.2021

Koman Marek + Komanová Kristína

Diskvalifikovaný

20

DIEN ASLAN Vlčí štestí

22.07.2021

Geregayová Dominika

VD

21

DON Kysucká hviezda

01.11.2021

Zubko Michal

V1, CAJC, EV mladých pes

22

ENZO z Bělského háječku

28.06.2021

Zielińska Patrycja

V4

23

OTHELLO Lupus Ardor

24.10.2021

Mikita Samuel

D

24

REMBRANT Corda Elizabeth Luporum

23.10.2021

Hargašová Vanda

D

TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS

25

ALVIN od Bobrej rieky

15.01.2021

Slaná Kvetoslava

V2, Res. CAC

26

ARES Kalix wolf

31.01.2021

Pusta Patrik

VD

27

BAK Maeg Brano

14.12.2020

Kalamenovič Ján + Kobera Alexander

Nedostavil sa

28

BLUE EYES Lupus Aurea

26.11.2020

Lajpriková Miloslava

VD

29

CLAUDIO Vlk z Východnej

20.01.2021

Romaňák Dominik

V3

30

ELDAR z Rosíkova

11.11.2020

Hollý Štefan

V

31

ENRYS Vilhanov dvor

04.02.2021

Kotianová Ivona

V4

32

GREYBACK Miracle Mia

12.10.2020

Durec Jakub

VD

33

HUOR z Devínskej

18.12.2020

Kúdeľa Jozef

VD

34

IZAR Vikvel wolf

03.12.2020

Bocák Stanislav

VD

35

O´NEIL Corda Elizabeth Luporum

18.01.2021

Tankina Norbert

VD

36

XENON z Krotkovského dvora

12.01.2021

Šofranko Lukáš

V1, CAC

TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS

37

AACHEN Gaius strážca divočiny

20.03.2019

Čišková Miroslava

V

38

ACTROS

30.01.2020

Budaj Milan

VD

39

AKTIS Shira Victory

10.01.2020

Hipík Dušan

VD

40

Arimminum ZAR ARTU

07.01.2020

Piersanti Michaela

V3

41

ASHKII Lupus Belliatus

26.12.2018

Zsoldosová Flóra

V2, Res. CAC

42

AVUR Maeg Brano

08.12.2019

Hajduková Pavlína

V1, CAC, EV pes, BOS

43

BIRDUN Sonatha Carpathica

04.12.2019

Ovšaník Miroslav

VD

44

BLACKBERRY Lupus Belliatus

17.12.2019

Bryant Aric

V

45

BRYT ATREJ z Tieňov lesa

08.12.2020

Repeská Helena

Nedostavil sa

46

CHARGER Lo Spirito del Lupo

26.10.2018

Commone Gennaro

V4

47

EDIN z Iduškinej farmy

19.05.2019

Neshodová Marta

Neposúdený

48

EMMET Miracle Mia

15.11.2019

Kałuzna Sandra

VD

49

ERIK Miracle Mia

15.11.2019

Zaremba Ľuboš

V

50

LUMPÍK Čierny Ónyx

11.12.2019

Podmanická Marcela + Hačková Marcela

V

51

MAJSTRO Corda Elizabeth Luporum

26.02.2020

Mišár Michal

VD

52

MOON Light Corda Elizabeth luporum

26.02.2020

Tokarčík Radoslav

VD

53

NATIVO Lupus Ardor

30.10.2019

Trudič Kubusová Slavomíra

V

54

YAGO- KATI Vlčí mak

30.12.2018

Pethöová Sofia

Neposúdený

TRIEDA PRACOVNÁ/ WORKING CLASS

55

ASPEN Lupus Aurea

24.05.2019

Trajteľová Martina

V2, Res. CAC

56

AVAN Lupus Aurea

24.05.2019

Knebl Rudolf

VD

57

CHIRON Vikvel wolf

03.12.2019

Krivák Jozef

Nedostavil sa

58

DIABLO Lo Spirito del Lupo

30.10.2018

Bottiani Silvia

V4

59

ELOVE Corda Elizabeth Luporum

03.11.2016

Kadlec Miroslav

V

60

SILVER BULLET Salto del Lupo

22.10.2020

Santoni Andrea

V3

61

TARAMIS z Krotkovského dvora

08.01.2019

Halaj Peter

VD

62

Tobrok Drogo Tar

20.10.2016

Panák Daniel

V1, CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS

63

AGYR Maeg Brano

08.12.2019

Fazekaš Kristián

V4

64

AKIM Dunajský vlk

14.06.2018

Dudíková Jana

VD

65

AKIRA

20.11.2017

Briglia Massimilliano

V3

66

BAJKAL od Našej vlčice

05.03.2014

Santoni Andrea

V1, CAC

67

CARUS LUPUS Miracle Mia

04.01.2017

Brussová Janka

V

68

Glock Pack EPPAN BURK

15.04.2017

Merisio Federica

V2, Res. CAC

69

OBI-WAN Malý Bysterec

16.12.2016

Brezinová Eva

V

SUKY

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/ MINOR PUPPY CLASS

70

AMINA Vlci Novohradu

22.03.2022

Melotíková Petra

VN1

71

HIMALAYA KIARA Silesian Hunter

13.02.2022

Hajduková Pavlína + Sikora Robin

VN2

TRIEDA DORAST/ PUPPY CLASS

72

AKYRA Faitful wolf

03.01.2022

Ostrihoň Marián

VN4

73

ALESS AKARA z Privalincovho dvora

01.01.2022

Letkovičová Diana

N

74

ALONA Kutinský vlk

18.12.2021

Ladňák Michal

N

75

AURORA Kutinský vlk

18.12.2022

Macúchová Gabriela

Nedostavil sa

76

AVANGER L´Esprit du Loup

18.12.2021

Scaglia Laura

VN3

77

CANI ISTER Maeg Brano

30.12.2021

Richtarčíková Aneta

VN

78

DIXI z Dubničanky

13.12.2021

Matulíková Kristína + Pavka Stanislav

N

79

FANTAGHIRO zo Srdca Európy

11.01.2022

Guštafíková Martina

VN

80

Greyfarerb la BELLE EPOQUE

21.12.2021

Jing Hanoka Goh

VN

81

MYRIS Vikvel wolf

28.11.2021

Macala Boris

VN

82

PEGGY Lupus Ardor

05.01.2022

Mečár Samuel

N

83

POLÁRKA Lupus Ardor

05.01.2022

Brussová Janka

VN2

84

Theoxon AMBER

21.12.2021

Manfredini Paolo

N

85

WALKYRIA Malý Bysterec

15.11.2021

Táborská Tereza

VN

86

WIN Malý Bysterec

15.11.2021

Šuleková Lucia

VN1

87

XCLUSIVE EDITION Malý Bysterec

30.11.2021

Bryant Aric

VN

88

Zamaratan BASIRA

14.01.2022

Zielinska Patrycija

VN

89

ZOJA spod Ďumbiera

17.11.2021

Budaj Milan

Nedostavila sa

TRIEDA MLADÝCH/ JUNIOR CLASS

90

BALADA Dunajský vlk

06.05.2021

Dudíková Jana + Krajčovič Milan

V1, CAJC, EV mladých suka

91

BESSY z Petrinho dvora

16.09.2021

Sliačanová Renáta

V4

92

CÁCORKA Dancing warior

27.10.2021

Hladká Kateřina

VD

93

DAENERYS Kysucká hviezda

01.11.2021

Duraj Miroslav

VD

94

DONA Kysucká hviezda

01.11.2021

Koman Marek + Komanová Kristína

V

95

HERA ALBA del lupo

17.05.2021

Briglia Massimiliano

V3

96

ORA z Oravy

25.10.2021

Chudý Jozef

V

97

PRIMADONA Corda Elizabeth Luporum

22.10.2021

Babničová Kytková Zuzana

VD

98

REA z Blatnických viníc

06.07.2021

Hriň Stanislav

Nedostavila sa

99

REINA z Blatnických viníc

06.07.2021

Čermáková Natália

V

100

SIYA Corda Elizabeth Luporum

23.10.2021

Tankina Norbert

V2

TRIEDA STREDNÁ/ INTERMEDIATE CLASS

101

ABA od Bobrej rieky

15.01.2021

Neshodová Marta

V

102

ALFA od Bobrej rieky

15.01.2021

Slaná Kvetoslava

V3

103

AMY Kalix wolf

31.01.2021

Letkovičová Anna

VD

104

ATHEA LUNA Kalix wolf

31.01.2021

Čišková Miroslava

VD

105

CALANTHE LISA Vlk z Východnej

20.01.2021

Šiška Ján

V2, Res. CAC

106

CALYPSO Changing Glory

08.02.2021

Zielinska Patrycija

V1, CAC

107

CASIA CATJA Vlk z Východnej

20.01.2021

Asanová Henrieta

VD

108

CLAIR DE LUNE Vlk z Východnej

20.01.2021

Halenárová Martina

Nedostavila sa

109

DAISY Vilhanov dvor

25.09.2020

Letkovičová Anna

VD

110

DALILA zo Srdca Európy

01.02.2021

Hájková Adriána

VD

111

EGY z Rosíkova

11.11.2020

Bača Lukáš

VD

112

EYVA z Rosíkova

11.11.2020

Bednarčík Róbert

VD

113

GAIA Miracle Mia

12.10.2020

Medvecký Marek

Nedostavila sa

114

GRACE Miracle Mia

12.10.2020

Hargašová Vanda

V

115

HAZAL AYAD Miracle Mia

18.10.2020

Kristl Jozef

V

116

Natan´s heaven CORINKA ITALIAN BEAUTY

30.08.2020

Táborská Tereza

V4

117

ODESA Corda Elizabeth Luporum

18.01.2021

Kadlec Miroslav

V

TRIEDA OTVORENÁ/ OPEN CLASS

118

AMÁLKA Stín Dúbravy

01.03.2019

Ťažká Alena

V

119

AMIA od Carcoolky

30.09.2019

Breznický Peter

VD

120

AMIDALA z Údolia vlkov

24.03.2016

Šnajder Slavomír

Neposúdená

121

AMYFIELD Blenda

26.12.2020

Kovalík František

VD

122

ANNAEL Dreamfyre

27.03.2019

Guarino Giulia

VD

123

ARIEN Venatio Lupus

04.12.2018

Zmij Jakub

V

124

Arimminum ZEMIRAH BLACK DIAMOND

07.01.2020

Piersanti Michaela

V

125

BARILLA zo Srdca Európy

07.03.2020

Martinus Ján

Neposúdená

126

BATHORY zo Srdca Európy

07.03.2020

Kopčeková Martina

Neposúdená

127

BELLA LUNA z Gryzovej svorky

23.11.2017

Skurák Dominik

VD

128

BLUEBELL Lupus Beliatus

17.12.2019

Kalnová Klaudia

V3

129

BOBRAVEOLIM Natan´s

26.12.2019

Commone Gennaro

V2, Res. CAC

130

CIRA Vilhanov dvor

03.11.2019

Šuníková Klára Izabela

Diskvalifikovaná

131

CONNY z Dubničanky

24.11.2019

Plško Jozef

VD

132

DIA-DŽAMA z Rosíkova

08.12.2019

Kozmašová Marianna

VD

133

ET.IRIS z Rosíkova

11.11.2020

Müller Martin

Nedostavila sa

134

EYRA z Rosíkova

11.11.2020

Pirožková Katarína

VD

135

ILEEN BELLAIMY Vlčí tlapka

30.10.2019

Tichá Monika

V

136

JUSTICE Corda Elizabeth Luporum

30.12.2018

Bíróová Andrea

VD

137

LUNA CARA Lupus Ardor

26.09.2019

Bollová Mariana + Bollo Ján

V

138

LUSSY Čierny Ónyx

11.12.2019

Moncoľ Miroslav

V

139

NANI RIZZI Lupus Ardor

30.10.2019

Trudič Kubusová Slavomíra

V1, CAC

140

NELLY Lupus Ardor

30.10.2019

Bavko Marek

V

141

NIKITA Lupus Ardor

30.10.2019

Gut Ivan

VD

142

TAJGA z Krotkovského dvora

08.01.2019

Majerová Alexandra

V

143

UMA z Krotkovského dvora

04.01.2020

Šnajder Slavomír

VD

144

URSA MAJOR Salto del Lupo

01.01.2021

Zulato Denis

V4

145

Zdychavský vlk BACHA

10.06.2018

Zuckerová Eva

V

TRIEDA PRACOVNÁ/ WORKING CLASS

146

ALASKA Lupus Beliatus

26.12.2018

Majerová Alexandra

V4

147

Arimminum LAGU

22.05.2017

Podmanická Marcela + Podmanický Igor

V1, CAC, EV Suka, BOB

148

Arimminum VANILLE L´Esprit du loup

27.03.2019

Scaglia Laura

V3

149

BEAUTIFUL PRINCESS Lupus Aurea

26.11.2020

Čamborová Michaela

V

150

CIRA Pheobeswolfs

20.01.2019

Greschner Filip

VD

151

DENESME Miracle Mia

10.02.2018

Popaďáková Sandra + Solárik Branislav

VD

152

FLEUR MALOU Grey Diamond

21.11.2016

Wächter Tanja

VD

153

KAYLA Lupus Ardor

07.06.2019

Brussová Janka

VD

154

SKY FULL OF STARS Salto del Lupo

22.10.2020

Santoni Andrea

V2, Res. CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV/ CHAMPION CLASS

155

ARWEN Miracle Mia

06.01.2016

Zsoldosová Flóra

V2, Res. CAC

156

AYRA Lupus Aurea

24.05.2019

Rosenbergerová Klaudia

V3

157

BELLA Pheobeswolfs

08.02.2018

Halajová Lenka

VD

158

CARZIA III z Peronowki

14.04.2018

Veliký Viktor

V1, CAC

159

CHARDONNAY Lupus Ardor

12.11.2016

Gábrielová Marcela

VD

160

NAMYMONTALE

02.12.2015

Tweedie Robert

VD

161

ORAVA Malýb Bysterec

16.12.2016

Degli Esposti Barbara

V4

162

X´ADIRAEL II z Peronowki

23.01.2017

Borysiuk Agnieszka

VD

TRIEDA ČESTNÁ/ HONOUR CLASS

163

EN´ENRA III z Peronowki

27.11.2018

Jing Hanoka Goh

V1

TRIEDA VETERÁNOV/ VETERAN CLASS

164

AGIRA Vlk z Východnej

18.02.2014

Španko Matej

VD3

165

CAPA NEGRA Lupus Ardor

03.03.2012

Gábrielová Marcela

V2

166

CATORI LIZA Whispering wolf

15.12.2010

Wächter Tanja

V1

167

CLOUWIE Vlčí naděje

06.02.2010

XXX

VD4

168

Zdychavský vlk ARIANA

10.12.2013

Slaná Kvetoslava

Nedostavila sa

 

 

 

SÚŤAŽE/ COMPETITIONS

 

Najkrajší pár/ Best brace

  1. Briglia Massimiliano, IT - AKIRA + HERA ALBA del Lupo
  2. Commone Gennaro, IT - CHARGER Lo Spirito del Lupo + BOBRAVEOLIM Natan´s
  3. Hajduková Pavlína, CZ - AVUR Maeg Brano + HIMALYA Silesian hunter
  4. Kadlec Miroslav, SK - ELOVE Corda Elizabeth Luporum + ODESA Corda Elizabeth Luporum
  5. Koman Marek, Sk - DEX Kysucká hviezda + DONA Kysucká hviezda
  6. Neshodová Marta, SK - EDIN z Iduškinej farmy + ABA od Bobrej rieky
  7. Piersanti Michaela, SK - Arimminum ZAR ARTU + Arimminum ZEMIRAH BLACK DIAMOND
  8. Santoni Andrea, IT - SILVER BULLET Salto del Lupo + SKY FULL OF STARS Salto del Lupo
  9. Trudič Kubusová Mária, Sk - NATIVO Lupus Ardor + NANI RIZZI Lupus Ardor       1. MIESTO
  10. Wächter Tanja - ARTAIOS Malá Bosorka + FLEUR MALOU Grey Diamond            2. MIESTO
  11. Zsoldosová Flóra - ASHKII Lupus Beliatus + ARWEN Miracle Mia                             3. MIESTO

 

 

 

 

Chovateľská skupina/ Best breeders group

  1. Lupus Belliatus                              Zsoldosová Flóra                            1. MIESTO
  2. Corda Elizabeth luporum            XXX                                                    3. MIESTO
  3. Natan´s heaven                             Commone Gennaro
  4. Lupus Aurea                                   Rosenbergerová Klaudia
  5. Lupus Ardor                                    Brussová Janka                               2. MIESTO
  6. Vikvel wolf                                      Viktor Veliký

 

 

 

Najlepší plemenník/ Best stud dog

  1. Brussová Janka, SK                        CARUS LUPUS Miracle Mia         1. MIESTO