VÝCVIKOVÝ VÍKEND - Vincov les 5.10 - 08.10.2023

Milí priatelia,
pozývame Vás na výcvikový víkend, ktorý sa bude konať 5.10.-8.10.2023 v Chatovej osade Vincov les. Plánik chatiek nájdete na konci príspevku.
 
Tabuľka prihlasovania / ubytovanie, výcvik /, tabuľka je online, neukladať zmeny.
Výcvik a výchovu psov povedú výcvikárky Júlia Ledvinková, Janett Zoubková a referentka pre výcvik klubu Kvetoslava Slaná. Všetky majú bohaté skúsenosti s prácou a vlastnosťami československých vlčiakov. Cieľom víkendu je naučiť majiteľov , ako so psom spolupracovať a vytvoriť si vzťah pre bezproblémové spolužitie. Z činností základy poslušnosti, príprava na bonitáciu, príprava na výstavu, záchranárina, vyhľadávanie, stopy, problémové chovanie a aj pomoc pri nácviku pre pokročilých, vytvoríme program na plné tri dni.
 
Ubytovanie bude poskytnuté v chatkách v cene aj s raňajkami , objednať je možné obed aj večeru. Bližšie informácie o chatkách pozrite na http://www.vincovles.sk/ .
V tomto ozname zverejňujeme tabuľku , ktorá slúži súčasne pre rezerváciu ubytovania a prihlásenie sa na výcvik. Neskôr, podľa veku prihlásených psov , pripravíme tabuľku činností výcviku, kde sa budete tiež prihlasovať.
Prednosť pri ubytovaní budú mať majitelia s cvičiacimi psami. Povinný je poplatok min. za jedného cvičiaceho psa. Je možné na tréningy aj dochádzať bez ubytovania, prihláste sa na koniec tabuľky, stravu si môžete tiež objednať.
Maximálna kapacita výcviku je 65 psov.
 
V prípade otázok, resp. nejasností kontaktujte:
  • - výcvik a organizácia Kvetoslava Slaná 0904 678 078
  • - ekonomika Helena Repaská 0902 159 533
  • - ubytovanie Jana Dudíková 0905 325 963
Všetky potrebné informácie o cenách sú v tabuľke prihlasovania hore.
 
Na obrázku môže byť mapa, pôdorys a text